| stefyyyy a întrebat:

Hei cine a fost pana acum la Nijikon sau vreun festival otaku? as vrea sa-i pun niste intrebari big grin

9 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

EU! am fost la cam toate festivalurile. si sper ca anul asta ma duc si la nijikon.

| stefyyyy explică (pentru Miauti):

Hei.Pai voiam sa intreb cam ce se face acolo si daca exista vreun loc de unde inchiriezi cosplay.

| Miauti a răspuns:

Te distrezi, cumperi, citesti, savurezi, privesti, comunici, si faci poze. Nu poti inchiria costume sincer nu am vazut, dar unele standuri vand costume cosplay.

Oricum e frumos! Si merita sa dai odata pe acolo. Urmatorul nijikon este anul asta in octombrie.

| stefyyyy explică (pentru Miauti):

Stiu big grin. Sper sa pot veni! Biletele se pot cumapara si la intrare?

| Miauti a răspuns (pentru stefyyyy):

DA!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Am fost și la Nijikon și la Otaku Festival...
Nijikon e slab, nu prea se merită să-ți pierzi timpul pe acolo, mai repede-ți consumi bani la Otaku Festival, e mult mai bine realizat.

| stefyyyy explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Pai din cate stiu eu Otaku Festival a fost prin mai...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru stefyyyy):

Da... oricum dacă vrei să mergi la Nijikon să n-ai prea mari așteptări.

| stefyyyy explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Am inteles, dar iti dai seama cat sunt de entuziasmata sunt pentru ca n-am mai fost niciodata.laughing