| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Pentru cunoscatorii de Scooby doo. Nu stiu in ce sezon si in ce episod aparea. Era o fantoma la tarâ, o sperietosre de ciori din cate stiu. Freed si echipa se urcau in moara si vedeau sperietoarea cum cadea acolo. Stiti ce episod era si imi puteti da linkul?

Răspuns Câştigător
| bogdycounter a răspuns:

Seria se numeste "The new schooby-doo movies" si episodul era cu "Jonathan Winters".Nu ai pentru ce abia am gasit.

| bogdycounter a răspuns (pentru bogdycounter):

Tot vreau funda happy.Ca sa il gasesti mai usor scrie asa The new schooby-doo movies Jonathan Winters.

| bogdycounter a răspuns (pentru bogdycounter):

Si uite si un link :http://vbox7.com/play:a981f125de

5 răspunsuri:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Dau funda.

| AmaliaMarilena a răspuns:

Gata, l-am vizionat, nu am fost online, mersi!

| Ode34 a răspuns:

Nu stiu draga...cauta in arhiva episoadelor. p.s :cati ani ai?