| Yukino a întrebat:

Hei TPU, stie cineva animeuri romantice si de comedie?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei!
Toradora : Comedy, Romance, School, Slice of Life
Zero no Tsukaima : Action, Adventure, Comedy, Ecchi, Fantasy, Magic, Romance, School, Harem
Read more at http://myanimelist.net/anime/1195/Zero_no_Tsukaima#2RaQODFCj8XTb23t.99 (are 4 sezoane)
Golden Time : Comedy, Romance, Seinen
Kaichou wa maid-sama : Comedy, Romance, School, Shoujo
Inu X Boku SS : Comedy, Romance, Shounen, Supernatural
Kamisama Hajimemashita: Comedy, Demons, Fantasy, Romance, Shoujo, Supernatural

| ryuu a răspuns:

Hei!
- Mayo Chiki
- Nogizaka Haruka no Himitsu (2 sez + ova)
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Bokura wa Minna Kawaisou
- Boku wa Tomodachi (2 sez)
- Golden Time
- Clannad (2 sez)
- Yahari
- Bakuman (3 sez)
- Orashura
- Workign (2 sez)
- Tasogare Otome x Amnesia (iti propun si manga-ul, deoarece povestea difera fata de anime)

Vizionare placuta!

| Sacky a răspuns:

Inuyasha si Ai Yori Aoshi au fost animeurile mele preferate. Amandoua sunt de dragoste. In special Inuyasha pentru ca are si comedie si mai multe episoade. prima serie are 167 iar a doua are 26, pe langa ca mai are si 4 filme, in timp ce Ai Yori Aoshi are doar o serie de 24 de episoade