| xXPsychO983 a întrebat:

Hello! ^.^
Cui îi plac anime-urile?☯ c:
Nimeni..Nimeni? sad
Ok.

15 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mmmmmieeeeeeeeeeee.

| syd2 a răspuns:

Mie love struck

| xXPsychO983 explică (pentru syd2):

Yeey!
Nu mai sunt singură acum. laughing happy

| SHINeeTaemin a răspuns:

Euwinking

| AdrianaBacescu a răspuns:

Mie imi place foarte mult anime-urile.Dar am vazut aproape toate anime-urile.

| UzOm a răspuns:

Și mie îmi plac dar nu în mod excesiv.
Înafara de Tokyo Ghoul, SNK, Darken Than Black și Texhnolyze nu prea vizionez altele. (M-am cam plictisit de ele)

| MiyakoSaki a răspuns:

M-am uitat si eu la cateva; Kuroshitsuji,Tokyo Ghoul,Attack on titan,Noragami, Ao no exorcist, Hyoubu Kyousuke, Diabolik lovers, HunterxHunter..incepusem si Durara.Nu sunt otaku, de fapt nu ma consider happy Stai calma, sa vezi cand vor incepe sa raspunda "otacii" laughing

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Toata lumea mainile in aer. (inclusiv eu)

| Sakura13574 a răspuns:

Imi plac animeurile. Am vazut destul de multe

| NikolasXD a răspuns:

Mie imi plac

| Kizei a răspuns:

*ridica manuta*
Aci om fara viata care o vazut peste 200 de animeuri in mai putin de juma de an.
Sa stii ca si mie imi plac foarte mult romanceurile dar si cele psihologice.
Poate exista in comunitatea asta oameni la fel de retardati ca si mine ^.^

| lSarcastiquel a răspuns:

Hei, mie imi plac.
Care e preferatul tau?

| xXPsychO983 explică (pentru lSarcastiquel):

Nu am unul preferat, dar imi plac cele romance/fantasy si cele horror. ^.^