| IncredibleJoker67 a întrebat:

Hello! Stie careva cum se numea acel anime in care un baiat este intr-o scoala de fete? (mai mult de atat nu stiu)

Funda

Răspuns Câştigător
| CsD69 a răspuns:

Bine, am exagerat si eu. Ideea e ca e greu sa iti dai seama ce anime vrei tu din tot ce ai zis. E nevoie sa dai mai multe detalii.
Seirei Tsukai no Blade Dance
Trinity Seven
Juuou Mujin no Fafnir
Seitokai Yakuindomo (cred...)
Chiar daca nu e ce ai cerut tu, vezi si Prison School.

10 răspunsuri:
| CsD69 a răspuns:

Sunt zeci de anime-uri in care un baiat ajunge intr-o scoala de fete. Incearca sa dai mai multe detalii. Tot ce iti amintesti.

| IncredibleJoker67 explică (pentru CsD69):

Atunci zi-mi mai multe laughing

| CsD69 a răspuns:

PS: Nu iti recomand anime-urile de mai sus. Doar ca se potrivesc descrierii tale vaste. laughing

| IncredibleJoker67 explică (pentru CsD69):

De ce nu le recomanzi? xD

| CsD69 a răspuns:

Nu pot sa recomand ceva ce nu e genul meu. Le-am vazut si pe alea, cu greu. Eu prefer ceva mai matur, mai psihologic.
Eu nu am un gen preferat. Imi plac toate, mai putin Hentai. Anime-urile alea le plasez in categoria anime-urilor slabe.

| IncredibleJoker67 explică (pentru CsD69):

Prison School...scarbos sad

| CsD69 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

laughing Stiu. Dar intr-un fel se potrivea descrierii tale. Chiar daca nu era doar un baiat si nu mai era scoala de fete.
E vreunul din cele 4 cel pe care il cautai?

| IncredibleJoker67 explică (pentru CsD69):

Da,imi place Trinty Seven, si o sa mai vad ce mi-ai mai dat

| CsD69 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Sa fiu sincer, Tinity Seven e ok. Celelalte nu are rost sa le incerci. Doar se potriveau descrierii tale. Nu sunt bune anime-urile.

| IncredibleJoker67 explică (pentru CsD69):

Ok,mersi petru ajutor xD