| yoadeea a întrebat:

Heloooooooooooooooooooo TPU! stiti vreun anime sau manga in care personajul principal nu se intelege cu nimeni sau se bate cu toti si e mereu singur, dar apoi isi face prieteni? P.S. : am vazut : ao no exorcist, shinrei tantei yakumo, kimi ni todoke, toradora, kotoura an, sukite ii na eu, tonari no kaibutsu - kun, kuragehime, h2o footprints in the sand, beast master manga, 666 satan manga,

3 răspunsuri:
| AnaMariaJRock a răspuns:

Buna happy

Anime:
Berserk
Deadman Wonderland
Beelzebub
Kaichou wa Maid-sama!
Eden of The East
Yu Yu Hakusho
K Project(va fi si un al doilea sezon)
Baki the Grappler
Zetsuen no Tempest
Shaman King(desi cred ca l-ai vazut big grin )
Zetman
Hunter x Hunter
Hajime no Ippo(chiar daca nu prea corespunde cerintelor ^^)
InuYasha
Ichiban Ushiro no Daimaou
Romeo x Juliet
GetBackers
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Great Teacher Onizuka
Tokyo Ghoul

Manga:
Crows
A-Bout!
Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Onepunch-Man(o sa se faca si anime)
Ocha Nigosu
Angel Densetsu(este si anime dar imi place mai mult manga)
Bremen
Clover (TETSUHIRO Hirakawa)
Gamaran
Holyland(una dintre favoritele mele si se potriveste perfect cu criteriile tale happy )
Jackals
Kingdom(si acesta este genial si se potriveste cat de cat cu criteriile tale )
Kongoh Bancho
Rikudou(este un pic extrem si explicit dar se potriveste cu ce ai cerut)
Ring (Shimabukuro Mitsuhoshi)
Sugarless
The Ruler Of The Land
Ubel Blatt
Ultimate Legend: Kang Hae Hyo
Ultra Battle Satellite
Tower of God

Sper ca am fost de ajutor. ^^

| bmliohndu a răspuns:

Eu spun sa te uiti la Naruto big grin unul dintre personajele principale este exact asa cum tu l ai descris