Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2779278intrebari
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Oct
SATI 297.883AFISARI
160.296VIZITE
144.007V. UNICI
25 Noiembrie 2011
anonima01 intreaba:

Hey TPU! Vreau si eu statusuri de pus pe mess.Cine imi da mai multe si interesante primeste funda.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    25 Noiembrie 2011 23:04
    EllyStyles a răspuns:

Cele mai multe si cele mai tari:http://ymstatus.com/

funda?

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 26 Noiembrie 2011 21:23
    Đϋffγ a răspuns:
    Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
    Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
    nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
    "Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele!iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele!"

Ea e rebela,dar e femeie fidela.Se aude?poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
    Si cand o vezi cu el de mana lashi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
    Fata` asta ` ! ` ` . Nu `e proasta` deloc`!` .Nu `se vindhe` ieftin ` . fiindCa` ea vrea TOT` !`
    Am cresCut!`Am laSat in urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pOt spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Potsi sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
    Ce-i aL mEu e PuS deOparTe Sa va Fie cLar La ToAte"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la mine Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece,tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creshte p zi ce trrece te inebuneshte Vrei sa fie a tha?Imi pare rau nu se va putea Ia'tzi adio d la ea
    Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentsi 1000

Tsine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel si timpul care nu mai trece Am d0ar simple regrete:-s Iar ce`a f0st intre n0i . d0ar FaLse semtimenTe"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada,stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
    Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
    Ai Sa CauTsi PerSoaNa MeaH, In FieCaRe `EA` Din ViaTsa Ta.BuNa Sau ReA, Eu Am FosT DoaR A Ta Ea In OriCe MoMenT PoaTe Fi si-a AltUia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
    ...
  • 25 Noiembrie 2011 23:56
    robynho01 a răspuns:
    Colo sus in cimitir
    stau mormintele in sir
    daca faci misto de mine
    fac un loc si pentru tine tongue
  • 9 Ianuarie 2013 16:52
    Deiiuttsa a răspuns:
    1. Si e normal sa fiu asa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!
    2.Toti imi vor binele, dar nu`i las ca mi`l ia!
    3. Cand te vad ma blochez, ma hiptotizezii >; d
    4. Uita.te în ochii mei. Zâmbeste putin! Fa-ma sa nu regret, ca esti baiatu' la care tin!
    5.Ce rost are sa ma? in eu de promisiuni daca ceilal? i uita de ale lor?
    6. Te iubesc dar las’ ca-mi trece…
    7. Ti-am mai spus Du-te DRACU! imi rupi inima, iti rup capu'!
    8. Mai rar asa baiatwinking :*
    9. In jumatate de ora intru in operatie! doctorii mi'au spus ca o sa imi scoata tot ce simt pentru tine...
    10. Poate fizic mai exist, da' sufletu' mi-e între scânduri.
    11. Du-te la ea, poate tie mai bine!
    12. O clipă de neatenţie poate nărui totul.
    Sper ca te-am ajutat :* laughing