| anonim_4396 a întrebat:

Hey!

un anime romance in care 2+ tipe se bat (la figurat) pentru un baiat? cu o grafica buna plz

De preferabil fara action / fantasy / monstrii / supernatural sau chestii de genul, adica sa fie slice of life / school ar fi cel mai bine.

dau funda.

14 răspunsuri:
| Sєвα a răspuns:

1. prima data am citit "2 tipi care se bat pentru un baiat", si erag ceva gen "k. yaoi. "

2.Rare ori gasesti fara actiune/fantasy/monstrii, etc

3.sakurasou no pet na kanojo - si cred ca-l stii *singurul anime care imi vine in cap momentan*

| anonim_4396 explică (pentru Sєвα):

Da, il stiu laughing Am plans cand i-a spus lu Shiina ca o iubeste in loc sa-i zica lu Aoyama sad

Pe bune... am plans... nu ma judeca. chiar am plans.

Am plans de nu am mai putut. si am dat 4 pumni in dulap

| Sєвα a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai cititi LN-ul... e mult mai, realistic... intr-un mod sau altul; _;

| anonim_4396 explică (pentru Sєвα):

Cum adica LN? laughing

| Sєвα a răspuns (pentru anonim_4396):

LN - Light novel, un fel de text scris dupa care manga o urmeaza. In caz ca n-ai vazut animeul va fi un MARE SPOILER, dar tu l-ai vazut deci... ai liber la citit LN-ul.

*e in engleza*

| anonim_4396 explică (pentru Sєвα):

Nahh nu imi place sa citesc manga / light noveluri in general... (stiu ce inseamna light novel, dar nu stiam ca se prescurteaza LN big grin. M-am apucat si eu de un LN acum o luna aprox cred, si am vreo 40 de pagini big grin mai sunt inca vreo 10 pagini doar de facut dar dupa aia ma apuc de altul tongue)

| Sєвα a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt oameni care povestesc pe anumite site-uri *reddit* ce se intampla in LN de la animeul "x", si nu e mult de citit tongue

| Morrya a răspuns:

Hmm poti sa incerci ToraDora big grin

ps: De unde esti?

| anonim_4396 explică (pentru Morrya):

Brasov

L-am vazut tongue

| Morrya a răspuns:

Hmm pai ar mai fi sukiit

| Morrya a răspuns:

Pai ar mai fi sukite ii na eu, nu are chiar bataie, dar o fost o cearta urata, si cati ani ai?^^

| anonim_4396 explică (pentru Morrya):

L-am vazut si pe ala laughing

17. Da de ce imi pui atatea intrebari? :o

| Morrya a răspuns:

Fiindca sunt din Sf.Gheorghe,adica destul de aproape de Brasov si nu cunosc nici un otaku :

| anonim_4396 explică (pentru Morrya):

laughing m-am nascut in Sf. Gheorghe big grin

Niciun otaku? :o eu cunosc o groaza. laughing