| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa ma apuc de Naruto Shippuuden?
Dati cateva motive!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Mie imi place sa ma uit la el pentru ca e continuarea la cel normal care il vedeam cand eram prunc si sunt curios sa vad cum se termina dar daca ar fi sa iti recomand sa te uiti la el asi spune ca nu merita decat doar daca vrei sa aflii unde se ajunge. Daca ar fi sa iti descriu cum decurge actiunea e cam asa maxim 15 episoade in care se continua linia narativa actuala dupa baga flash back-rui in disperare face un pas inainte in si 15 mii in trecut.
Iti recomand sa te uiti la fate zero/stay night /ubw sau neon genesis evangelion nu sunt atat de lungi insa au story si sa nu mai vorbesc de grafica mai ales remake-urile la evangelion. Daca vrei sa te apuci de ceva lung uite te la gintama sau bleach. Daca imi zici ce genuri iti plac pot sa iti dau o lista cu ce sa vezi daca te intereseaza

| Anonymous744 a răspuns (pentru Bobby711):

Pai genurile care imi plac mie se gasesc in aceste anime-uri ( sunt cele care le-am vazut pana acum ) Hunter x Hunter
Attack On Titan
Sword Art Online
No Game No Life
Highschool of the dead
Campionie
Absolute Duo
Zero No Tsukaima
Highschool dxd
Infinite Stratos
Death Note
Guilty Crown
To Love-RU
Tokyo Ghoul
Imu plac cele de comedie, actiune, sf, romance si ecchi :3
Si mersi pentru detalile despre Naruto!

| Bobby711 a răspuns (pentru Anonymous744):

Atunci iti recomand sa te uiti la urmatoarele:
-Hataraku Maou-sama! (comedie )+
-full metal panic(actiune si putina comedie)+
-acel world(sf comedie)
-black lagon(actiune)+
-Sakurasou no Pet na Kanojo(comedie )+
-elfen lied(actiune mult sange si chiestii)+
-Heaven's Lost Property(comedie,echi)+
-chobits(sf romance comedie)+
-full metal alchimist recomand brotherhood(actiune,comedie,sf)
-yahari(comedie)
-Suisei no Gargantia(comedie sf)+
-Akame ga Kill!(actiune. putina comedie ending naspa)
-tokyo esp(comedie sf)
-angel beats(comedie, slice, romance, putina drama)+
-nisekoi(comedie, romance)+
-kenichi the mightiest disciple(comedie)+
-Hagure Yuusha no Estetica(echi comedie)
-btoom!(actiune sf)
-is this a zombie(comedie)
-nagi no asukara(romance drama comedie)
-Ef~ A Tale of Memories(comedie slice romance drama)+
-dead man wonder land(actiune)+
-parasyte the maxim(sf actiune putina comedie)+
-dears(comedie romance sf)+
-toradora(comedie romance slice asta e printre cele mai bune pe care le am vazut)+
-d frag!(comedie)
-durarara(slice actiune comedie)+
-haganai(comedie)+
-another(tragedie mister drama mie mi a placut)+
-A certain magical index(sf comedie actiune)+
-A certain magical railgun(sf comedie actiune daca vrei sa le vezi sa te uiti inainte la index)
-arakawa under the bridge(comedie)+
-cat planet cuties(sf comedie echi tities tities and more tities )+
-danmachi(sf comedie actiune)+
-assasinatio classroom(comedie actiune)
-mirai nikki(actiune sange mult e gen final destination intr un fel)+
-freezing vibration(comedie actiune echi)
-date a live(comedie actiune)
-girls unde panzer(actiune comedie )+
-ano natsu de matteru(comedie sf slice putina drama in lista mea intra in top 5)+
-psycho pass(actiune sf grafica buna)+
-Yamada-kun and the Seven Witches(comedie si mult schimb de saliva laughing)+
-baka to test(comedie)
Eu tin o lista cu anime-urile care mi au placut cel mai mult astea sunt toate pe care le am notat iar cele cu + sunt favoritele melebig grin
Mie imi plac in special comediile, romance dar si actiune si sf deci avem cam aceleasi gusturi acum ai ce vedea laughing)) mi a luat o gramada sa fac lista asta ma bucur ca te poate ajuta si pe tinewinking Vizionare placuta :p

| Anonymous744 a răspuns (pentru Bobby711):

Mersii mult!

| Bobby711 a răspuns (pentru Anonymous744):

Cu placere big grin

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

nu, nu merita