| YagamiLight a întrebat:

Pe ce site pot vedea naruto manga in romana?

6 răspunsuri:
| pampam18 a răspuns:

Http://anime.kage.ro/
Dai la manga si apoi la Naruto Manga

| BiancaDuta a răspuns:

Animekage.ro

| luchyanu a răspuns:

Aprob raspunsul lui D3MoniTza.
Pe anime.kage.ro gasesti orice anime/manga bun.
Sau poti incerca si pe : http://shinobi-fansub.com/forums/naruto-manga/

| Florindo a răspuns:

Iti recomand shinobi-fansub, e mult mai bun decat anime-kage pentru ca traduc aproape in timp real la aparitia manga-i in engleza si seriozitate, pe anime kage astepti aproape o saptamana sa apara in romana si am impresia ca astia de pe anime kage iau de la shinobi fan sub daca nu apare la ei nici la ei nu-i, editeaza de la shinobi...

| Hakuouki a răspuns (pentru Florindo):

Te pot asigura ca cei de pe animekage nu isi iau episoadele de al cei de pe shinobi. De unde stiu? cunosc persoanele de acolo, si pe cei care il traduc si editeaza. Din cauza lipsei de timp apare mai tarziu, dar manga apare in fiecare miercuri.(mai putin in cazurile in care manga nu apare pentru ca sunt saptamani in care manga nu apare nici in engleza si deci nu poti gasi pe nicaieri, dar asta nu e motiv sa spui ca unii copiaza de la altii). Traducerea e mai exacta pe animekage.