| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Puteti sa-mi dati un anime gen Kamisama hajimemashita? Îmi place la nebunie... Si, va apărea si sezonul 2? Sper ca da.

Răspuns Câştigător
| Yukinachan a răspuns:

Inu x boku ss happy
Si mie imi place chiar foarte mult.din cate am auzit, da, va aparea un nou sezon...s-ar putea anul viitor happy

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Gugure! Kokkuri-san e chiar foarte asemanatorhee hee
Si da, va aparea.De fapt, a aparut chiar si trailer-ul sezonului 2. (va aparea prin ianuarie sau martie)

| BlackRaven45 a răspuns:

Şi eu m-am uitat la Kamisama Kiss *Kamisama Hajimemashita*. Mi-a plăcut la nebunieee! Ma inspirat şi am căutat mai multe anime-uri cu spirite vulpi:

-Gugure! Kokkuri-san *E super asemanator cu Kamisama Kiss*
-Inu x Boku SS *E super!*
-Gingitsune *E aşa cute povestea :3*
-Inuyasha
-Otome youkai Zakuro *Aici sunt spirite vulpi fete*
-Hiiro no Kakera *Yuichi e spirit vulpe*
-Chugo Chara

Cât despre S2...Mă bucur să te anunţ că va fi cel mai curând anul viitor. Viaţa mea are din nou un sens! ^^

http://myanimelist.net/anime/25681/Kamisama_Hajimemashita%E2%97%8E

Sper că te-am putut ajuta! ^^

| yoadeea a răspuns:

Inu x boku ss, e despre o fata si srvitorul ei e un spirit vulpe

otome youkai zakuro aici fetele au coada si urechi de pisica si baietii sunt normali