| Mascatu69 a întrebat:

Sallam niste intrebari.
1. de unde pot sa descarc one piece?
2.Merita sa ma uit la hunter x hunters?
3. Ziceti-mi si mie niste anime-uri cu max 12-26 episoade gen big grin!

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

1.Ai putea incerca sa vezi daca il gasesti aici:http://www.nyaa.se/
2.Am vazut Hunter x hunter si chiar mi-a placut. Iti sugerez sa te uiti.
3.Anohana,Owari no seraph,Nagi no asukara,Assassination classroom,Buddy complex, Ao no exorcist, Pandora hearts, Akagami no shirayukihime, Arslan senki...

6 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Pai ce genuri iti plac? Vrei sa descarci one pice in engleza? Hunter x hunter am inteles ca e bunicel insa nu l am vazut.

| Mascatu69 explică:

Pai genuri ar fi ca de obiceio

| Mascatu69 explică:

Vreau sa spun ca naruto,one punch man, dbz, hsdxd, fairy tail, bleach gen etc... Si one piece vreau sa il descarc ca nu prea imi merge wi-fi.ul bine.am ajuns la ep 350 si de acolo as vrea sa le descarc nu conteaza daca e in engleza

| Mascatu69 explică:

Si hunter x hunters tot asa ma gandeam sa il vad dar are 65 de ep si mi-e lene asa ca de asta zic de anime-uri cu 13-26 de episoade gen.

| Mascatu69 explică:

Ms stoica dar nu vreau sa vad online le vreau descarcate

| Koyzu a răspuns:

1.Nu stiu gaseste si tu ceva pe AnimeG?
2.Da daca ti-a placut One piece o sa iti placa si hunter x hunters(tot pe AnimeG)
3.Noragami
Noragami Aragato
Anohana
Haikyuu
Haikyuu 2