| Mămăligă59 a întrebat:

Salut fratii mei! Stie careva cum se numeste episodul ala din Scooby Doo cand nu stiu ce ruda de-a lui Shaggy ii lasa nu stiu ce comoara si se duc ei impreuna cu nepotul ala a lui Scooby la conac ca sa gaseasca comoara, dar trebuie mai intai sa dezlege niste ghicitori si niste fantome se tot tin dupa ei incercand sa gaseasca comoara inaintea lor? Stiti despre ce vorbesc...stie cumva, cineva cum se cheama episodul? Si eventual un link ceva, ca sa il pot vedea? Funda, vot, verzisori, parale, ce vreti voi!

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

Scooby Doo ii intalneste pe fratii Boo(Scooby Doo Meets The Boo Brothers)
Link:https://vimeo.com/43761233

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

E chiar unul din favoritele mele, scena.Astept pe langa tine sa aflu unde pot sa o revad.Tin si acum minte, cum radeam cu lacrimi...

| Acf_Florin_2000 a răspuns:

Da chiarr ba e super fain :***

| haloandrei a răspuns:

Http://www.ovguide.com/......lot-129269
nu cred ca ii si videou da asta ii s1e6