| XeitaR a întrebat:

Salut, recent a aparut filmul Naruto Shippuuden The last movie adica al 7lea film al seriei si mi l-a adus si mie cineva insa nu il pot vedea deoarece subtitrarea nu este in romana si as vrea un link de unde sa o descarc pe cea romanaeasca daca se poate. NU VREAU UN LINK DE UNDA SA VAD FILMUL TRADUS IN ROMANA CI DOAR UNUL DE UNDE SA DESCARC SUBTITRAREA IN ROMANA, ofer funda cui imi da primul un link bun. Multumesc.

2 răspunsuri:
| anonimanonimus99 a răspuns:

Animekage.com

| XeitaR explică (pentru anonimanonimus99):

Am zis link DE DOWNLOAD DIRECT AL SUBTITRARI, daca nu sti ce e ala nu mai raspunde inutil.