| xCrAzYx a întrebat:

Salut tpu...as dori sa ma ajutati sa aflu cum se numeste un anime vechi difuzat pe animax acum vro 8 ani...nu stiu mare lucru de el decat ca un adolescent primeste de la un robot capul(casca nu imi mai aduc aminte ce) si ca acesta cand o pune are puteri si se bate cu monstri...scuzai pentru informatiile putine dar ma chinui de ani de zile sa il aflu si nu imi mai aduc aminte mare lucru

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Sadamitsu the destroyer
Asta e!

2 răspunsuri:
| metinmetin4 a răspuns:

Robotboy?

| Barcelona_Alex_1984 a răspuns:

Era ceva de genul qbix se pronunta dar încearcă Cubix Cubx stiu doar ca qbix se pronunta