| StefyAreNet a întrebat:

TPU! Pentru cei care ati urmarit seria naruto shippuden..eu sunt pe la ep 133! si ma intreb daca JYRAIA chiar moare cu adevarat? si la fel si OROCHIMARU (care a murit acu cateva ep in urma) daca se va mai intoarce vreo data? ..si nu am inteles cine este de fapt PAIN? si ce e cu TOBI? care de fapt e UCHIHA MADARA? si cine este adevaratul conducator AKTSUKI? ...sunt foarte curios! MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Buna happy

1. Jyraia chiar moare
2. Orochimaru o sa fie inviat de Sasuke
3.Pain a fost un "elev" de-al lui Jyraia care a ajuns sa interpreteze gresit invataturile lui
4.Tobi este... Uchiha Obito prietenul lui Kakashi care i-a dat sharinganul, dar care a fost pacalit de Madara
5. Uchiha Madara a fost "chemat" prin edo tensei de catre Kabuto(ala e adevaratul Madara)
6.Adevaratul conducator Akatsuki este Madara

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu astepti sa te uiti singur? Care mai e farmecul...

| StefyAreNet explică (pentru anonim_4396):

Fiinta umana este una curioasa! laughing iar generatia noastra e invatata cu aici si acum datorita tehnologiei! deci eu vreau aici si acum raspunsul rolling on the floor)

| KanekiKen a răspuns:

Jyraia chiar moare T^T Si Orochimaru moare ( la fel si Itachi * lacrima* ) Pain e de fapt Nagato, el a fost antrenat de Jyraia cand era mic in timpul razboiului. Tobi e Tobi care e Obito care e Madara laughing Madara Uchiha e mort dar invie. Conducatorul Akatsuki la inceput era Obito (Madara) dar se credea ca era Pain ( nici eu nu am inteles prea bine asta)