| Laura_Catalina_Agachi_1982 a întrebat:

Vroiam sa știu cum a obținut Naruto rinnegan

Răspuns Câştigător
| BlackBi a răspuns:

Jiraiya la invatat, si a invatat sa il controleze cand a vrut sa o invinga pe Tsunade. sau ceva de genu. nu mai tin bine minte. dar Jiraiya la invatat, asta tin minte ^^

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru BlackBi):

Îți place bătutul câmpilor? Naruto nici nu e un Uchiha să aibă Rinnegan, iar dacă te întrebi de ce Nagato a avut și era din același clan ca Naruto, adică Uzumaki, e pentru că i-a fost implantat când era mic. Dacă e să-l posede, atunci îl va poseda în viitor, deși mi s-ar părea prea penal ca toți să aibă rinnegan de acum.
Apropo, pentru cultura ta generală Rinnegan e evoluția Sharingan-ului.

5 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Okii, esti foarte atenta la anime. straight face

| Sarai a răspuns:

Naruto nu a obtinut Rinnegan-ul.

| BlackBi a răspuns:

Stai un pic laughing))
Naruto obtine rasengan.ul nu rinnegan.ul.
Ce ametita sunt. rasengan.ul il obtine cu ajutorul lui Jiraiya laughing
scuuze m.am incurcat

| Dragutzu_Gabryel_1996 a răspuns:

Naruto nu a invata /poseda rinnegan ce se obserga in ochi lui este conbinati ditre tehnica erebit si putere lui kurama(vulpea cu 9 cozi).Ori cum nici eu nu sunt prea sigur.