| Adde2 a întrebat:

Va apărea până la urmă seria Naruto Akippuden?

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ce nu intelegeti frate? Akippuden este ceva inventat de fani nu este nimic real.Naruto Shippuden a fost ultima serie pentru totdeauna.

| Adde2 explică (pentru SiLaS):

Tocmai mi-ai distrus visele, să știi laughing

| SiLaS a răspuns (pentru Adde2):

Si mie imi pare rau dar finalul de la Shippuden a fost de tot rahatul.

| Nairelua a răspuns:

Nu se stie inca. Am inteles totusi ca mangacaul are in vedere continuarea seriei, dar nu cu actualele personaje. Oricum filmul am inteles ca a iesit deja, iar pe facebook exista un eveniment care presupune difuzarea lui in Cinemacity la noi in tara facut de un club de otaku din care fac parte si sunt deja vreo 1500 de participanti.