| Bogdan_Mario_1985 a întrebat:

Vrea si eu niste anime foarte comice, actiune, drama, si de dragoste! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Haisafimhig a răspuns:

07-Ghost, nu-i de dragoste da' e genial, aciune, drama, unele faze amuzante love struck
kill la kill e si ala super, e plin de actiune, pe mine m-a tinut in suspans.
Sau Darker than black, asta nu prea pot sa-l descriu.

4 răspunsuri:
| Wollveryne a răspuns:

Daca vrei anime comice uitate la Katekyo Hitman Reborn! E foarte amuzanthappy

| Denis3002 a răspuns:

Anime comice ti-as recomanda,, Unguru' Bulan'' Drama,, Ingeri pazitori" Actiune,, Breaking Bad" Si de dragoste nu stiu sad Sper sa-ti fi fost de foloswinking

| sartix34 a răspuns:

Basket fruits