| ăăăăăăăăââââLoâding a întrebat:

X.` Ia sa va aud cele mai frumoase povesti de iubire. Care da maxim 3 si frumoase are FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Eu o sa tio spun pe a mea, povestea mea!
in urma cu mai bine de 3 ani jumate, cand eu eram pe clasa a 11 a, prietenul meu era pe a 12a si ne stiam doar asa,de cei mai figuranti din oras, eu eram o aroganta si o fitoasa, el un afemeiat si un figuranthee hee si de fiecare data cand ne intalneam ne cicaleam!
si cand am terminat eu cls a 11a si el a 12a ne-am intalnit la banchet,ce-i drept eu eram un pic ametitabig grin,el era cu masina si nu a putut sa bea,si am trimis-o pe o prietena sa ii spuna ca e simpatic si apoi am mers la el ca m-a chemat!
si ma condus acasa si mi-a zis ca ne intalnim la cafea in urmatoarea zi, la scoala, dar nu m-a bagat in seamasad
abia in urmatoarea zi m-a sunat sa iesim la un suctongue
cica in ziua in care nu m-a bagat in seama sa informat daca am prieten sau ceva!
si din acea zi am stat impreuna un an la 200km distanta, ca el terminase si a plecat la facultate, apoi am venit si eu aici si deja avem 3 ani si 7 luni impreuna si bineinteles stam impreuna in chiriebatting eyelashes
si toata lumea ne spune ca asa ceva nu a mai vazut! tot timpul ne tinem de mana,in brate,etc,oriunde am fi, sincer e cel mai frumos sentiment iubirea, si cel mai frumos lucru!batting eyelashes
aaaa
si-o nu avem planuri sa ne despartim!tongue

7 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Fii si tu mai atent cand alegi categoria.waiting

| ăăăăăăăăââââLoâding explică (pentru AndreeaRox):

tongue Moori de ciuda maah ca la categoria aia am vrut sa o pun ca sa dea comentarii fraierii ca tine.

| AndreeaRox a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

In primul rand sunt fata...in al doilea rand ai grija cum iti alegi cuvintele pentru ca eu nu te-am jignit! Si sincera sa fiu nu mi.e ciuda dar am obserat ca tot mai multi aleg aiurea categoria si de asta ti-am spus.Categoriile astea sunt facute degeaba ca oricum toata lumea alege ce vrea.winking

| ăăăăăăăăââââLoâding explică (pentru AndreeaRox):

X.` In fine.cum zici tu.Si in plus daca nu ai vrut saiti scrii povestea de dragoste''daca ai'' atunci de ce ai maiii dat coom?

| AndreeaRox a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Vroiam sa revin pentru ca atunci nu mai avea timp; infine am renuntat la idee...pacepeace sign

| mystery1girls a răspuns:

Încearcă şi pe blogul ei, poate îţi place ceva:

https://sangesitrandafiri.wordpress.com

| PaunCatalin a răspuns:

Pai ia fi atent aici... Acum 2 ani ma jucam un joc online, de obicei nu prea intra fete in acel joc, ei bine, a venit o fata si vazundu-mi poza pe forum-ul respectivului joc, mi-a spus " ce frumusel esti.te-am vazut pe forum:d " in prima faza nu i-am dat importanta si i-am spus " multumesc happy " Dupa 2 zile m-am intalnit iar cu ea si mi-a cerut id-ul de mess, pe mess am vorbit foarte multe lucruri interesante, de unde e, cati ani are, ma rog am facut cunostiinta si ne-am spus povestiile de viata. Fata asta era din Focsani, iar eu din Bucuresti. La prima vedere nimeni nu ar fi crezut ca o sa fim vreodata impreuna, avand in vedere varsta si distanta, eu 19 ani iar ea 20. Dupa 1 saptamana de la prima noastra discutie pe messenger, ea a avut drum la Bucuresti in interes de serviciu, si ne-am intalnit intr-un mall din capitala. Fata a venit si m-a sarutat imediat ce m-a vazut, iti dai seama ca eu am ramas masca laughing Toate bune si frumoase, a plecat la loc la Focsani. Dupa o luna de zile, i-am facut o propunere, sa vina sa stam impreuna. A acceptat fara sa stea pe ganduri, iar dupa 1 saptamana s-a mutat la mine. Au trecut 1-2-3 luni pana am ajuns la 9 luni de relatie. Dupa 9 luni a intervenit monotonia si ea mi-a spus ca vrea sa se mute singura sa vada cum este sa stea departe de mine. Am zis ok, am ajutat-o sa se mute iar dupa alte 2 saptamani aveam sa aflu de la ea ca vrea sa facem o pauza. Bineinteles ca ne-am certat si vorbit urat la telefon si nu numai. Fapt care, cred eu, a indepartato definitiv de mine, iar eu am insistat in continuare cu telefoane si mesaje, am devenit posesiv, e clar ca fata a vrut sa scape de mine cumva, mi-a spus ca ii place de un alt baiat. Cum eu nu sunt genul de baiat care sa se lase calcat in picioare, am hotarat sa uit totul si sa o las sa se gandeasca, la ce e bine si la ce e rau si sa ia singura deciizile si poate odata se va intoarce la mine, si poate o sa fie prea tarziu happy. sau nu.