| KillMePlease a întrebat:

1. De ce ai nevoie cel mai mult acum?

2. Dupa ce tanjeste copilul din tine?

3. Care este singurul lucru de care esti sigur/a cu adevarat in viata?

4. Ce te-a deranjat in ultimul timp?

5. De ce iti este frica?

6. Ce te-au oprit frica sau esecul sa realizezi in viata?

7. La ce nu vei renunta niciodata in viata?

8. Ce vrei sa iti aduci aminte toata viata?

9. Ce te face sa te simti ferit/a de orice rau?

10. Ce activitati te fac sa pierzi notiunea timpului?

11. Care este cea mai grea decizie pe care ai luat-o pana acum?

12. Care este cea mai buna decizie pe care ai luat-o pana acum?

13. Pentru ce esti cel/cea mai recunoscator/recunoscatoare?

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma simt bine practicand meseria mea si altceva in viata nu prea imi trebuie dar o sa vina mai tarziu, rabdare si tutun

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

1.Unu
2.Doi
3.Trei
4.Patru
5.Cinci
.
10.Zece

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Da...
M-ai lamurit...

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Din cate stiu eu, si tu mi-ai raspuns asa la o intrebare mul mai importanta!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Si care ar fi a ta propunere?
Poate acel raspuns ar fi trebuit sa-ti trezeasca o revelatie, dar din pacate nu s-a intamplata asta...Inseamna ca trebuie sa fiu mai directa, tot la mine-i problema, dar stii? Nu mai pot fi directa. Mi-am pierdut sansa. Dorinta ta este sa nu mai vorbim, asa ca...

| Geanin a răspuns:

1.Killy
2.Killy
3.Killy
4.Killy nu ma iubeste
5.Ca o sa imi dea ignor Killy
6.Nu am cedat niciodata pentru Killy
7.Killy
8.Killy
9.Killy+Doamne-Doamne
10.Cand o *** pe Killy
11.Sa nu mai vorbesc cu Killy
12.Sa raspund la toate intrebarile lui Killy ca sa vada ca o iubesc
13.O sa fiu cand o sa ma iubesca Killy!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Https://www.youtube.com/watch?v=tzRk5EIHAoI
Da' tu ori esti fata ori esti baiat...
Inseamna ca esti baiata sau esti faiat? o.O
Referitor la 10, cand o ce pe Killy? (:| /:) :-w

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Cand o imbratisez!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

waiting
Oara asta-i vrut sa zici? liar

| LaughingKarima a răspuns:

1. O cafea
2. inghetata
3. ca o sa mor si eu ca toti ceilalti.
4. prea multa lumea vrea ceva de la mine
5. de orice insecta de pe lumea asta(cel mai mult de albine)
6. esecul
7. familia mea
8. daca vreodata o sa imi schimb felul de a fi, as vrea sa imi amintesc cum eram inainte sa ma schimb
9. muzica
10. cititul
11. stii tu, ca ai mai intrebat ceva de genul si am raspuns si acolo
12. idem 11
13. ca am fost adoptata

Ce mai faci mami? :***********

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Incerc si eu sa traiesc...
Tu ce faci, puiutule?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu prea bine dar incerc si eu sa ma descurc.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Tu ce ai patit de esti suparata?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Scoala in primul rand, imi vine sa ii dau foc. numai cosmaruri am noaptea de mai mult de 2-3 ore nu dorm ceea ce ma face sa fiu artagoasa si rea. Mi-am rupt piciorul fiindca numai aia imi mai trebuia. Si mai am o lista al naibii de lunga. Tu de ce esti suparata mami crying?

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Imi pare rau sa aud astea, sincer. Dar odata si odata tot va fi binie... Sper.
Eu nu sunt suparata, doar dezamagita, confuza, obosita, stresata, melancolica si poate putin pierduta-n spatiu...

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Saraca mami crying

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Mami o sa isi mai revina putin cand te va vedea pe tine bine...
Asa ca... Incearca sa rezisti!

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu stiu cat de repede o sa fiu eu bine. ma gandesc sa vizitez un psiholog cat de curand pana nu fac vreo prostie.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

E si asta un inceput, nu?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Presupun. nu am mai fost la un psiholog de cand eram mica. Parca vad ca o sa mi se faca rau doar cand intru in cladire.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Sper sa fie bine.
Pana la urma, de ce ar fi rau in cazul asta?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Imi e sila de orice psiholog. Imi pune intrebari la care nu vreau sa raspund si doar asteapta sa ii spun tot. Ultima data am fost dupa accidentul alor mei, atunci chiar il uram pe psihologul respectiv care mi-a fost dat. Era sa ma trimita la un mental asylum pentru copiii.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Incearca sa ii spui ce e in mintea ta, poate se va gasi o rezolvare...

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Ma indoiesc. Dar o sa ma duc totusi, ai mei l-au platit deja pentru urmatoarea luna.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Nu iti pierde speranta niciodata.

| TiberiuFasole a răspuns:

1. O poza cu o pisica.
2.Sa ma eliberez.
3.Nu trebuie sa ne punem increderea in nimeni.
4.Fratele meu. Frate tipi la el de la un CM distanta de 1000 de ori si tot "nu aude"
5. Oglinzi si clovni.
6.Frica, am auzit la cineva o vorba:
Fuga-i rusinoasa
Dar sanatoasa.
Nu cred ca se va intampla sa fie esecul candva.
7.Sincer sa-ti zic, motanul, fiindca familia ori ce ar fi tot ma paraseste.
8.Cum eram la inceput, si cum sunt acum.
9.Motanul.
10.Calculatorul.
11.Nu am avut pana acum fooarte grele.
12.Sa-mi conving parintii sa-mi cumpere un motan. Manca-l-ar Miner-ul.
13.Ca am o familie buna.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Continuand
#sadlife#cry#die#bla#bla#bla#

| Krixxus a răspuns:

1.Aer
2.Relaxare
3.Ca nu o sa fie niciodata dreptate!
4.Multe...
5.Serpi
6.Frica
7.Stupi
8.Momentele bune
9. Speranta
10.Muzica, filmele
11.Nu a fost nevoie sa iau astfel de decizi
12.Mi-am luat stupi
13.Ca nu fac tot ce imi trece prin cap

| Scintilla a răspuns:

1. De iubitul meu.
2. Sa ma distrez cu iubitul meu ca si cand am fi niste copii nebuni.
3.Nu sunt sigura de nimic.
4. Ca am avut niste stari foarte proaste si m-am certat cu multe persoane.
5. Sa nu pierd ce imi este cel mai drag.
6. Probabil, dar nu imi vine nimic in minte acum.
7. La dorinta de a fi iubita si fericita alaturi de cineva!
8. Amintirile cu persoana iubita!
9. De obicei cand se intampla ceva rau nimic si nimeni nu ma poate face fericita.
10. Cand vorbesc la telefon sau fac treaba.
11. Sa fac lucruri pe care daca nu as fi tinut la cineva nu le-as fi facut.
12.Nu stiu.
13. Pentru ca am o familie care mi-a purtat de grija si inca imi poarta, pentru ca am fost educata si iubita si nu mi-a lipsit nimic!