| anonim_4396 a întrebat:

1. Pentru ce merita sa suferi in viata?
2. Ce te motiveaza cel mai mult acum?
3. Care este acel lucru pe care ai spus ca nu il vei face niciodata insa l-ai facut?
4. Ce ai invatat recent despre propria persoana?
5. Intr-un cuvant, cum ti-ai descrie personalitatea?

50 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

1. Pentru iubire si pentru indeplinirea visurilor.
2. Faptul ca sunt in viata, dar nu ma motiveaza prea tare.
3.Sa regret ca termin liceul.
4.Mereu pot fii o persoana mai buna decat sunt acum.
5.Complexa.

| KillMePlease a răspuns:

Fain nume ti-ai pus...o.O
Sa cresti mare, (wo)man

| KillMePlease a răspuns:

Posibil...Sau imposibil

| KamaSutra a răspuns:

1. pentru tine insati
2. vreau sa le demonstrez celorlalti ca pot si ca sunt puternica, asta ma motiveaza
3. am spus ca n-o sa-mi pese, si totusi mi-a pasat
4. ca e si mai dusa decat credeam
5. unica

| AirănMeidăn a răspuns:

1 pentru tine insuti si eventual o alta persoana, dar de care sa fii sigur/a ca merita
2 niste cuvinte
3 ca nu voi ajunge in halul astacrying
4 ca sunt o persoana slaba si nu stiu sa ma controlez, naspa
5 imprevizibila

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

1.Merita ca na asa ne-a lasat Dumnezeu dupa Adam si Eva!
2.Credinta catre Dumnezeu!
3.Sa tin post negru 3 luni.
4.Ca sunt credincioasa!
5. Dumnezeista!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Tu ori esti,, credincios'' ori,, credincioasa''.
Apai numa' Dumnezeu stie ce mai esti si tu...

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Sunt asa credincioasa incat o sa apara filme p$rn$
cu Dumnezeu si Mine!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

In mod clar, (wo)man!
Vezi ca ai scris,, mine'' cu,, m'' mare. thumbs up

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Intocmai! Am scris ca eu sunt sfanta!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

...o.O
Sfintii pacatuiesc?

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

DA!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Https://www.youtube.com/watch?v=Bv0AmbzQEnM
I don't care
Eu sfanta nu este ca matale asa ca nu pasa mie

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Uite boierii: http://i.imgur.com/viStWJu.jpg

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Baaaaaaaaaaaaaaaa, pacatosule/pacatoaso!
Illuminatiiiiii!
De ce ai pus poza aia? Am iesit naspa in ea...sad

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

*voce de copil handicapat*:
Poza asta o sa ajunga pe tot TPU-ul daca nu scrii pe T/A, te iubesc Jeanine!
Daca nu trimiti in 10 zile mama ta o sa moara, o fata nu a trimis si a murit si ea si ma-sa, iar un baiat a trimis si s-a mutat U.S. si e mare bogatan cu BMW!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Ooooo, o sa devin vedetaaa!
Apai pune poza ca sa ma vada lumea ce aratoasa is smug laughing

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Uite ce s-a intamplat altui baiat care nu a trimis: https://youtu.be/sMYGmAR1_P0

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Si asta i s-a intamplat unui baiat cu probleme mentale da' totusi amuzant:
https://www.youtube.com/watch?v=R8-CCTbKFOY

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Mi-a venit squirt de ce frumos era!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Rauleee/reao...

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Reo? Ce-i aia?
reao*

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Scuze, (wo)man.
Apai nu vina mea este.
Editat raspunsul aia la mine.

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Daca ai fi in universul Divergent ce factiune ai alege?

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

,,Neinfricarea''
Tu?

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Candor sau Erudite!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Fain...
Chiar imi place filmu'

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Si mie ii dau 8.50! Ai vazut Insurgent? Eu nu inca!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Nici eu nu l-am vazut...Dar as vrea

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Https://www.youtube.com/watch?v=C2w_PWiTJ7w
Ce draguti sunt. :o3
M-am uitat la tot filmul datorita lui,, Beatrice Prior'', e personajul meu preferat, semanam.

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

De fapt Karima era in depresie. Pe data de 25 pe la 11am si-a luat viata. Ma gandeam ca ar trebui sa stii, cum am vazut ca voi 2 va intelegeati mai bine am presupus ca sunteti prietene(?)

| KillMePlease a răspuns (pentru RIPKarimaWinterLaughingKarima):

Ce?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Nu am cuvinte...
Glumesti, nu? Te rog, spune ca glumesti!

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Imi pare chiar rau insa nu glumesc. Acum cateva ore am fost si eu sunata de parintii ei. Mi-au spus tot ce s-a intamplat, mi-au citit si mie biletul lasat si primul avion l-am luat catre Los Angeles. Nici eu nu am crezut mai ales ca o stiam o persoana vesela, niciodata nu o vedeai fara un zambet pe fata.

| KillMePlease a răspuns (pentru RIPKarimaWinterLaughingKarima):

Si mie chiar imi pare rau.
Nu ajunsesem sa o cunosc chiar atat de bine, insa nu credeam ca ar face asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Pentru nimic. Nici pentru ca cineva te-a ranit din moment ce a facut asa ceva nu vad rostul. Nici pentru moartea cuiva pentru ca asa e viata si trebuie sa acceptam si sa nu mai fim egoisti. Deci pentru nimic.

2. Entuziasmul se pune? laughing Cand sunt entuziasmata sa fac ceva fac si pe dracu-n patru numai sa fie cum trebuie.

3. Ca nu voi tipa pentru ca stiam ca nu pot sa tip dar se pare ca daca sunt enervata foarte tare decibelii mei sunt destul de impunatori. laughing

4. Ca pune foarte des emoticonul " laughing ". Mmm ..nu cred ca am invatat nimic recent despre mine doar am fost mai constienta de cat de neatenta sunt. laughing

5. Extremica, asta e cel mai potrivit cuvant.

Raspunzi si tu? tongue

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.
1. Pentru ceea ce crezi, ce vrei, ce simti.
2. Speranta ca intr-o zi se vor linisti apele...Ca voi putea sa adorm linistita fara sa ma gandesc la ce voi simti maine sau prin ce voi trece
3. Mi-am promis ca nu voi iubi... Atunci mi-am facut o promisiune si acum am incalcat-o...
4. Am invatat ca ar trebui sa am mai multa incredere in mine.
5. Inca nu stiu. Nu stiu ce-i cu mine... Sper ca voi afla in viitorul cat mai apropiat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Pentru pierderea unei persoane dragi (doar daca a murit)
2. Acum? Nimic. Tot ce vreau e ca mami sa nu se mai uite la Suleuman si sa-mi faca mâncare. laughing
3. Sa citesc. Deci când am început clasa a 9-a, si am aflat ca trebuie sa citim romane întregi, credeam ca mor. Si m-am apucat de o carte si al naiba daca i-am mai dat drumul. Si au început sa-mi placa. Mai ales romanele de dragoste. blushing
4. Stiu deja totul despre mine de muuuuult timp.
5. Visătoare dar realista (stiu ca-s trei).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Pentru o satisfactie mai mare decat durerea suferita.

2. Frica! Si pe mine si pe ceilalti, diferenta e ca ei si-o interpreteaza altfel.

3. Vrei lista, gen?

4. Ma doare oul stang cand fac sex, cred ca am hernie.

5. Daca cineva ar putea combina curcubeele, ambrozia si cocaina, ar rezulta exact personalitatea mea.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

1. Pentru idealuri si pentru dragoste. Si nu, nu ma refer doar la dragostea de cuplu.
2. Increderea celor apropiati in mine si propria mea ambitie
3. Sa ma cobor la nivelul unor oameni de nimic.
4. Ca nu-s asa puternica, nu cum as fi vrut.
5. Complicata laughing

| OfataOricare a răspuns:

1. Pentru familie prieteni si pentru binele tau.
2. Victoria si sa urc cat de sus pot sa dovedesc ca pot face mai mult pentru ca au incredere in mine
3. Ca nu voi decade atata la invatatura.
4. Ca sunt prea nencrezatoare si ca si eu contez pentru cineva.
5. LUPTATOARE sau timida.

| KillMePlease a răspuns (pentru OfataOricare):

Imi place numele tau.
Te-ai inspirat din Divergent?

| OfataOricare a răspuns (pentru KillMePlease):

Da. Pentru ca Tris isi gasea o cale simpla sa rezolve si asa as vrea sa fiu.

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns:

1. Pentru orice/oricine
2. Versuri din melodii.
3. Am pus mana pe un sarpe
4. Ca nu pot ajuta pe nimeni
5. Imprevizibila

Cred ca tu esti cea cu care mai tot vorbea Karima, asa-i? Ai auzit ce a patit, de fapt, ai auzit ce a facut?

| KillMePlease a răspuns (pentru RIPKarimaWinterLaughingKarima):

Da, eu sunt.
Nu am vazut. Ce a facut? Ultima oara cand am vorbit tin minte ca era destul de trista...

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns:

M-am logat pe contul ei ca sa trimit mesaj ca sa ii se stearga contul. Nu stiu cum merge in Romania dar in Los Angeles nu poti face poze la morti, idiotule. Nici nu are rost sa vorbesc cu cineva care habar nu are ce se intampla.

| T0T a răspuns (pentru RIPKarimaWinterLaughingKarima):

Cum? Karima? De ce....De ce nu mi-a spus nimic? De ceeeeee? Nu cred. Nu cred. Trebuia să îmi facă un mix...De în pla mea ăși iau viața. Avea tot ce vroia! De ce? De ce? Era super talentată.De ce nu a vorbit în pla mea cu cineva! Să-mi bag pla în ea de viață. Să îmi BAG PLA DACĂ E ADEVĂRAT!

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns (pentru T0T):

Nu pe mine ar trebui sa ma intrebi. De fapt, nici nu ai pe cine sa intrebi. Tot ce stie toata lumea e ca a fost gasita moarta in baie de unul din tatii sai. A luat o supradoza. Nu a scris de ce pe biletul lasat.