| 31957319 a întrebat:

2012 sfarsitul?
La cati cretini avem printre noi, asta ii sfarsitul.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Roaga-te sa ajungi pana-n 2012 si dupa mai discutam.

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mă doare în cot, sincer. Mai sunt 3 ani până atunci, iar apoi, în ziua de 20. 12. 2012, POATE îmi voi sacrifica 5 minute pentru a mă gândi dacă e sfârşitul sau nu.

mira
| mira a răspuns:

Toti suntem tributari prostiei, intr-un domeniu sau altul.

| Adolescentul a răspuns:

A mai fost pusa intrebareatongue sincer repet in 2000 se spune ca e la fel sfarsitul in 2011 la fel acum 2012 u ce crezi ca nu sau da? Eu zic ca NU numai Dumnezeu poate sa stie cand va veni Apocalipsastraight face Bafta!

| SCUFY a răspuns:

Va fi atunci cand va vrea Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce spui mereu ca sunt multi cretini printre noi. Ai o problema?
Fiecare crede in ce vrea si asta nu inseamna ca cei care nu cred in ceea ce crezi tu, sunt cretini. Poate si tu pari cretin pentru altii. Te rog sa nu te mai exprimi in felul acesta pe site.