| MCRgurl a întrebat:

A fost cineva de aici martor la un fenomen paranormal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, tu acum. Vorbești cu o fantomă. Buhuhu...huhuhu.

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, ne am căcat pe noi.laughing

| RainmakerX a răspuns:

Da.Se pune daca au uitat toti profesorii sa ne dea teme saptamana asta? Cred ca e ceva necurat la mijloc... Vreun semn de la Charlie sa nu ne mai batem joc de fete in pauze probabil? =D

| MCRgurl explică (pentru RainmakerX):

De ce iti bati joc de fete ma? sad

| RainmakerX a răspuns (pentru MCRgurl):

E vina mea? E vina nebunilor de colegi si a celor care cred in asta.Sincer la cate videoclipuri din astea erau sharate pe facebook la momentul acela trebuia sa-si dea seama ca era doar o farsa.
Ps: Imi pare rau daca te-am suparat.Stii bine ca este o gluma.

| PedoBarbie a răspuns:

Da, odată l-am văzut pe cer pe Iisus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbind cinstit am fost, era ziua mea, eu veneam de la bar si am bagat mina in buzunar sa vad daca cheia de la casa este, ea era, apoi cind am vrut s-o scot ca sa deschui usa nu mai era in buzunar si a trebuit sa ma intorc la bar care se afla c-am la un km departare am luat-o si m-am intors acasa.
E caz real, dar nu stiu pe cit de paranormal o fi. big grin

| MCRgurl explică (pentru anonim_4396):

Ok,ciudata faza.Si mie mi s-a intamplat ceva dar nu e chiaaaar cine stie ce.Intr-o noapte eram singura acasa, nu mai era nimeni si la mine in camera era frig, asa ca am stins laptop-ul si am lasat clapa aia ridicata (sunt 100% sigura ca era ridicata) si am plecat din camera. Dimineata cand m-am intors in camera laptop-ul era pe birou cu clapa lasata in jos desi eu il lasasem pe pat cu clapa ridicata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MCRgurl):

Warning! paranormal activity detected!

| MCRgurl explică (pentru anonim_4396):

Exact wtf laughing)).Ce ma sperie oleaca e si faptul ca temperatura coborase asa dintr-o data.Cu 10 minute inaitne de asta era cald si apoi dintr-o data inghetam.Si tot nu imi explic cum a ajuns de pe pat pe birou.Clapa aia da-o dracu, da nu gasesc explicatie pentru faptul ca desi era lasat pe pat a ajuns pe birou :?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MCRgurl):

Posibil ca trezit-u-te-ea-i noaptea si la-i mutat fara sa stii.

| MCRgurl explică (pentru anonim_4396):

Meh,orice e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Eram mai mica si ma uitam la "fenomene stranii".
Eram pe canapea, doar cu televizorul aprins, cu genunghi la piept, bagata sub plapuma si... BUM. Cade o carte din biblioteca.
Am zis ca ma *** pe mine de frica.
Am taiat-o de acolo, m-am dus la bunica-mea laughing.
Ce zici de fenomenul asta? smug

| LifeIsColour a răspuns:

laughing Te referi si tu la Charlie, Charlie? Eu am incercat prostia aia si chiar nu a functionat, probabil cei care "reusesc" sa-l contacteze pe Charlie au vreo smecherie, in fine.Nu am asistat la niciun fenomen paranormal pana acum, dar mi-ar placea sa iau parte la o exorcizare.

| MCRgurl explică (pentru LifeIsColour):

Nu neaparat la Charlie Charlie laughing.Am facut-o la scoala, dar cand am facut-o pe banca s-a miscat, deci am presupus ca e de la parchet (cand a mers cineva prin cls s-a miscat si banca deci si creionul) si am facut si pe catedra si nu s-a intamplat nici pe dracu.Nu stiu ce sa zic de exorcizare, am auzit ca atunci cand iese demonul din pers respectiva poate intra in altcineva prezent in camera deci...nu cred ca m-as baga laughing

| LifeIsColour a răspuns (pentru MCRgurl):

laughing Am auzit si eu de faza asta, ca ar intra demonul intr-o alta persoana, de asemenea am auzit ca persoana posedata poate misca lucrurile, se poate ridica in aer si multe altele.Trebuie sa recunosc ca nu m-as simti curajoasa 100% sa iau parte la o exorcizare, adica o urma de frica tot ar exista, dar mai mare e curiozitatealaughing.