| anonim_4396 a întrebat:

A MURIT VASILE ȘLAGĂR!
Artistul a murit de 1 Mai, intr-un accident auto, soldat cu 6 victime, printre care si pictorul Robert Nesta Marley.
Ce parere ai despre Vasile Șlagăr, regreti moartea lui Șlagăr?
Breaking News!
Trupul va fi inmormantat in cimitirul evreiesc din Bucuresti, in aceeasi capela cu, Catalin Stefan Ion, fost criminal in serie pe vremea lui Ceausescu.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stirea ta e veche.A murit anul trecut.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Nici macar nu a existat... TEAPAA

lume-si-bancuri.ro/a-murit-un-mare-cantaret-roman-care-n-a-existat-vasile-slagar/

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Atata l-a dus capul asta a postat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vrut sa fii amuzant, dar nu ti a iesit deloc

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ma tu raspunzi numai sa ai rank?!

| Doub a răspuns:

Mi-a murit mâţa, plângeţi copii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de ce cred că va apărea turma cu "D-zeu să-i odihnească", fără măcar să știe cine-s oamenii enumerați?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur că regret, hai să plângem împreună.
https://www.youtube.com/watch?v=ICCwiB15GjE