| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai obiceiu sa faci acest lucru:Cand bei si te simti excelent de bine si melancolic,sa nu vrei sa mananci pentru a nu iti pierde betia aia valoroasa si fericirea aia melancolica? sa nu vrei sa mananci pentru a nu trece betia aia care te face sa uiti totu,preferand mai bine sa nu mananci,sau sa mananci foarte putin, ramanand cu efectul betiei?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu, eu nu mananc de obicei, dar cand beau mananc in prostie. Da, imi revin putin din betie dupa ce mananc, dar dupa pot sa beau din nou si sa plec si acasa pe propriile picioare.

| T0T a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crecă mă apuc și eu de băut.