| doarUnCopilprost a întrebat:

Ai patit vreun accident, indiferent de care, de curand? Ce anume?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Decurand nu am avut accidente si multumesc celui de sus.dar cu ceva ani in uurma, am avut un accident le srviciu.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Duminica trecuta, m-am lovit la degetul cel mic de la piciorul stang.Am stat cu degetul umflat, in ziua aia nici nu am putut pune piciorul in papuc, am fost la gratar, dar am fost dusa si adusa cu masina.

| Ashadow a răspuns:

Nu mai patesc "accidente" de cand eram la gradi pe bune. Poti sa verifici: fara pete galbene pe cearsafuri.

| Sociopat a răspuns:

M-a durut burta

Răspuns utilizator avertizat
| Bogatasul a răspuns:

Nu