| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai plans vreodata in somn?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Înainte de culcare doar.

| Kaℓi a răspuns:

Da, dar nu stiu de ce, pentru ca nu-mi amintesc ce visez.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Doar in vise.

| Doub a răspuns:

Măi, dormeam odată cu mama şi m-a trezit speriată şi tot repeta "Ana, ce ai?"
M-am trezit şi plângeam, plângeam aşa tare şi nu ştiam de ce. A fost ciudat.

| R0R0 a răspuns:

Da.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

S-a intamplat mai rar nu mai stiu cand.

| ShaOfHatred a răspuns:

O data.

| MeForeverAlone a răspuns:

Sinceră să fiu, nu știu. Au existat momente în care m-am prefăcut că dorm ca să pot plânge, dar chiar nu știu dacă am plâns în somn pentru că nu s-a interesat nimeni să-mi spună happy
Oricum, i s-a întâmplat unei prietene. Spunea că s-a trezit cu lacrimi în ochi.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Da. Cand am avut cosmaruri.

| Biițăăă a răspuns:

A few times.