Ai purta un gadget care te face sa stai drept?

Pentru ca una dintre tendintele puternice actuale este integrarea tehnologiei in obiectele pe care le folosim zi de zi, alaturi de inventarea de aparate care sa ne rezolve probleme frecvente, UpRight vine cu o solutie pentru cei care nu au o postura perfecta: un gadget care se lipeste pe spate si apoi vibreaza atunci cand nu stai drept.

Posesorii incep cu sesiuni de purtare de 15 minute, dar in 2-3 saptamani, dispozitivul deja lucreaza intens, iar statul drept devine mult mai natural. Mai multe detalii sunt aici

Ti-ar placea? Ai avea nevoie de asa ceva?

65 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
As incerca, rau nu poate face, asa ca as incerca cu mare drag mai ales in fata calculatorului.
O zi frumoasa sa avetihappy

| DenisIonut01 a răspuns:

Multumesc, chiar am nevoie de asa ceva! Cred ca daca aud pretul ma indrept si singur laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Interesant, daca ar fi la un pret accesibil sigur l-as lua.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca trebuie sa fii cam prost sa nu-ti dai seama cand stai cocosat si sa ai nevoie de un gadget vibrator care sa-ti spuna asta. E ridicol.

| DeyCj a răspuns:

Nu.Cu chestia asta referitoare la noua tendință și anume gadget-uri pentru vb aia azi mâine de făcut pizza, o să ajungem ca noi cei ce ar trebui să le conducem să fim conduși de aceste device-uri, ceea ce nu ar fi prea amuzant. Pică netul=>haosul ca omu se va învăța să nu mai gândească ci să i se dicteze de un device ce și când și cum să facă.
Despre noua „descoperire", personal mi se pare o nouă mașină de scos bani de pe oameni, îmbogățind o firmă ce prin strategia de marketing(împrumutată de maeștii în miciuni comerciale Microsoft Nokia și Foconn) promovează un produs ce dafapt nu face nimic deosebit fața de ce ar putea omu să facă, desigur punându-și mintea la contribuție(se poate controla asta și cu metoda umbrei, umblând mai pe spate, etc; metode naturale sunt destule). Succes TPU. happy

| DNSK a răspuns:

N-am nevoie de un aparat sa stau drept. am stat prin furturi, foc si praf. deci aparatul ala e degeaba

| GabrielaIoana a răspuns:

Mi se pare foarte interesanta. Ca recunoastem sau nu, toti avem problema asta. Ma bucur ca cineva a avut minunata idee sa ne ajute intr-un mod atat de interesant. Felicitari!

| BiuL a răspuns:

Da.

| Jipa95 a răspuns:

Nu, NEVER!

| zurick a răspuns:

Ce frumos ar fi dacă aș face odată ceea ce am nevoie...

| LTAA a răspuns:

Pot si singur, cand imi aduc aminte.

| AtateaConditii a răspuns:

Sa zica lumea ca sunt handicapata?laughing) Nu mersi, dar as vrea un gadget care sa ma faca sa fac sport.

| Mussette a răspuns:

As purta.
Ofera cineva unul cadoo? big grin

| andrei1237 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| PopAdrian a răspuns:

Acum cativa ani as fi zis da. Intrucat se poate purta pe sub haine nu mi-ar fi fost rusine ca cineva rade de mine. Acum totul e bine, stau drept asa ca nu mai am nevoie de el.

| j1NNNx a răspuns:

Da laughing

| SabinaQueen a răspuns:

Nu, nu-mi trebuie.

| LikeARollingStone a răspuns:

Daaa! Am nevoie de asa ceva. sad

| anonima0101 a răspuns:

Dap >puppy dog eyes

| Okkultist a răspuns:

Ar fi mai bine sa ne obisnuim.
Dar:,, Ai purta un gadget ce ti-ar mesteca mancarea si te-ar ridica de dimineata din pat".
Nu sunt de acord cu astea, decat in cazuri majore.
Omul trebuie sa se educe pe el insusi.
Asta va demonstra o tarie de caracter si o pregatire.
Nu as-i apela la asa ceva.

| iCappy a răspuns:

Nu as purta.
Ar fi ciudat O_o

| Vlach a răspuns:

Eu cred ca stau destul de drept, multi imi spun sa stau mai aplecat putin, mai relaxat dar eu tot drept stau, ca-n armata

| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu chiar aș avea nevoie! Stau cocoșată mai mereu!

| Anonymous1995 a răspuns:

Daa,ar fi foarte folositor

| TempestUV a răspuns:

As incerca din moment ce am tendinta sa mai stau cocosata la calculator

| Ottakringer a răspuns:

Nu, nu sunt cocosat laughing

| eviltwinnn a răspuns:

Nu.