| KillMePlease a întrebat:

Ai schimba ceva la tine?
Daca da, ce si de ce?

55 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu. Sunt perfect.

| KillMePlease explică (pentru Gizăz):

Nu pot sa te cred.

| Liviu a răspuns:

Fizic? Poate mar tenta sa imi las iar parul lung.Sa mai pun un piercing ici colo, psihic? nu as schimba nimic.

| KillMePlease explică (pentru Liviu):

Nu fizic. Nu este important asta.
Psihic ma refeream...happy

| Liviu a răspuns (pentru KillMePlease):

Psihic. Imi place felu meu de a fi de a scoate pe altii din sarite.Is greu de cap dar o data ce invat ceva, greu uit.Sunt cam paranoic din fire, imi fac fel si fe de planuri, ce pot spune, zodia ma reprezinta, ascendetul la fel happy Merg pe 2 premize in viata si anume "Ce nu te omoara te face mai puternic " si "De ce iti e frica nu scapi " In plus, de fel sunt pasnic, imi e frica de momentul cand nu voi mai putea sa ma calmez asa usor si voi lua foc, insa sper sa nu se intample prea curand laughing Sunt foarte multe site-uri ca sa poti citi un om dupa anumite obiceiuri, mult succes big grin

| T0T a răspuns:

Aș renunța la timiditate. Mă ține mult în urmă.

| LoveSleep a răspuns:

Nu, n-aș schimba nimic. Dacă aș face asta n-aș mai fi eu.
Te salut, cu defecte și calități cu tot.

| OldSoul a răspuns:

Poate ca as vrea sa fiu mai motivat la unele lucruri, nimic altceva.
Imi e bine asa cum sunt.

| KamaSutra a răspuns:

As vrea sa fiu mult mai rabdatoare si sa nu mai am o gura atat de mare.laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

as da 2 kg jos

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da. Am schimbat orgoliul și multe dintre defecte. Am încercat sa fiu mai buna si mai înțelegătoare si, cum spune mama, "sa las de la mine".

Ok, acum nu stiu daca te refereai la fizic, sa îți schimbi culoarea parului sau altele sau la ce am zis eu.

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu ma refeream la fizic... happy
Interesant.

| Croampa a răspuns:

Cred ca lenea! big grin

| KillMePlease explică (pentru Croampa):

,,Oraselul lenes" laughing))))))

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Credibilitatea.

| LaughingKarima a răspuns:

Nu sunt buna cu copiii, aia as vrea sa schimb. Ce as mai vrea sa schimb? Nu pot intelege lucruri simple fara explicatii complicate, si asta vreau sa schimb. Sa iti mai zic?

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Cum vrei...
Doar isi cunoaste mama puiuul.laughing Cred...

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Las-o asa ca ii prea lunga lista

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

O-kay, Kari.laughing)))

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nha Kari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, totul.
Pentru ca nu sunt multumit de ce am ajuns sa fiu.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Exact asa as face si eu...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as schimba nimic la mine. as schimba la altii multe

| Happyjump a răspuns:

As vrea sa fiu ma putin impulsiva si sa nu mai injur atât de mult. Si evident aspectul fizic.

| Kyılε a răspuns:

De acord cu SuckIt.

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

#Kail Rasist In Saorma# laughing)
De acum te numesti KRIS laughing)))))

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Kris:? Rea? ly? oh no laughing

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Ce? laughing
N-am priceput.
Ce,, rea"? Ce,, ly'? Ce,, oh no"? Ce,,laughing "? ≧﹏≦

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Prea multe intrebari, prea putine explicatii tongue

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Iar logica?laughing)
Inteles-am tăt ce-ai zis. straight face

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Ma buchur 'nenea Killy'.

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Hai taci KRIS, sau tu vrei razboi cu minie?

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Mdea,vreau razboi cu tinie laughing
Frica :?

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Parerea mea e ca nu vrei.Dar vei recunoaste asta abia dupa ce vei descoperi ca incet, inceet dispari...laughing)))
A, si la partea cu frica..Nu te speria ..Nu mai aveai mult de trait. Oricum, care e pierderea? laughing

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu!? Sa ma sperii?,in niciun caz. Poate you, damn it! Daca te crezi suprema, ce zici de sambata, care da cele mai multe raspunsuri pe TPU invinge razboiul
Sau ti-e frica? Inteleg daca nu vrei, e alegerea ta laughing

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Nu pot.
Sambata am o gramada de lucruri de facut si nu prea am timp de TPU decat o ora maxim si poate seara dupa 22-23.
Eu ma gandeam la altceva cand ai zis : razboi...Ma gandeam la ceva mai, nu stiu, pe care poate lumea sa-l faca (daca are timp/chef/bla/bla).

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Duminica sau niciodata laughing

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Stai, stai, stai.
Ai zis: invinge razboiul?laughing))))))
Trebe sa ne luptam impotriva razboiului?laughing)

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Sau e cel mai bine.laughing)

| Meez a răspuns:

La aspect? Nimic.
În rest...să nu mai am rău de înălţime, să pot citi pe buze şi cum a zis SuckItUp. =) (şi încă câteva mai multe defecte laughing )

| KillMePlease explică (pentru Meez):

Toti is d'acord cu SuckItUp azi?laughing)
Apropo...De unde-ti vine numele?laughing

| Meez a răspuns (pentru KillMePlease):

Ehehe, secret. smug

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns:

Personalitatea mea de "printesa lui tata"

| KillMePlease explică (pentru RIPKarimaWinterLaughingKarima):

Niciodata nu e prea tarziu, deci o poti face inca. big grin

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Stiu si incerc dar imi prea reuseste

| KillMePlease explică (pentru RIPKarimaWinterLaughingKarima):

Iti reuseste sau nu?
Ca din ce mi-ai scris tu n-am inteles. :p

| RIPKarimaWinterLaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu imi reuseste* scuze nu stiu ce am baut astazi, tot prostii scriu

| Dearfully a răspuns:

Probabil ca da)In primul rind as vrea sa nu fiu atit de enervanta, orgolioasa, pe ale locuri invidioasa.Acestea sunt niste obstacole care nu-mi permit sa am foarte multi prieteni)