Ai vazut ce surprize te asteapta pe OLX.ro?

Cu 3 anunturi noi postate pe OLX.ro poti castiga 1000 de euro pe zi sau marele premiu, un BMW seria 3! Mai multe detalii despre Marea Promotie aici: http://olx.ro/mareapromotie/

28 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Suna bine, dar daca nu am nimic de vanzare, tot degeaba.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am unul si nici pe ala nu-l vand.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Da sunt convins ca pe oleics ii intereseaza numai si numai de ce am eu de vanzare, nu sa-si faca ei un user-base cat mai mare. Da chiar deloc. Si mai sunt convins ca premiile se si dau. Da daaa, branconaj.

| DeyCj a răspuns:

Chestii comerciale pentru a încerca să își re câștige imaginea pătată de țeparii( stiu multe persoane păcălite de vânzătorii de ocazie care în loc să le expedieze produsul vândut le-au dat ramburs de exemplu săpun în loc de telefon.La fel e și pe Okazii, unde mai și plătești 1€ pentru ca să riști să fii păcălit) care își postează ofertele pe olx, iar administratorii site-ului nici în ziua de azi NU au luat nici o măsură pentru a prevenii acest lucru. Părerea mea este că premiile sunt deja câștigate, deci eu ca vânzător precis nu voi câștiga nici unul din ele deoarece sunt deja „rezolvate". Succes

| William a răspuns:

Acum am vazut.

| AdyAdeluş a răspuns:

Sunt foarte avantajoase și tentante. Dar fiecare dintre noi știe ca nu avem norocul sa câștigăm ceva. Dar nu înțeleg cu ce îi ajuta pe ei faptul ca vindem noi 3 Lucruri? Pentru publicitate Oare?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O sa incerc sa vand niste scobitori numai sa ma inscriu in promotie laughing))
chiar nu imi pasa de promotii

| Jipa95 a răspuns:

Tentant, dar nu am nimic de vanzare big grin

| LTAA a răspuns:

De unde au atatia bani?
Cat era Mercador au bagat reclame la greu, apoi l-au redenumit in OLX, si ne mai bat la cap cu o tona de reclame, sa stie poporu' neaparat.
Reclamele - in care se baga multi bani - sunt foarte proaste.
"Daca ai o camera, pune-o de vanzare pe OLX", pai da, cumpar camere, ca sa le vand pe OLX.

| DeyCj a răspuns (pentru LTAA):

OLX exista și când era mercador-ul, îți spun asta 100%.Eu bănuiesc(zvonuri ne oficilae) că cei de la OLX au cumpărat firma ce deținea și administra mercador-ul, de unde și noul nume.Normal că fiind o firmă bine înfiptă pe piață nu mai fac reclame pe site că își câștigă banul din altceva(Ca să înțelegi un pic, îți dau exemplu firma SoftNews NET SRL.Deși sunt o firmă ce produce soft-uri comerciale și necomerciale, ei dețin și administrează site-ul Softpedia.Cam așa e și cu Olx-ul.)

| AtateaConditii a răspuns:

Cică 1000 de euro pe zilaughing, dupa terminarea promotiilor vreau sa vad castigatorii, poze si un numar de telefon ca sa imi confirme ca au primit ceva.

| RareşTPUro a răspuns:

Nici daca pui 4-5 produse nu ai putea fi tu norocos sa castigi nici 1000 euro si nici BMW seria 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa lucrez cu OLX dar nu se compara cu cei de la Tocmai.ro.
Aceia sunt adevarati profesionisti.
Stiu ca nu va convine dar acesta este adevarul.

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu cum e.Am pățit-o și eu, la care se adaugă dezinteres-ul total față de protecția cumpărătorului împotriva țepelor de la vânzători(așa cum e pe okazii).Îi plin de vânzători falși pe olx(mai ales în partea de sud a țării) și când raportezi pe unu nici că le pasă. Lasă anunțul fals acolo și îți trimit mail că „au verificat și că vânzătorul este ok"(?!) în loc să le șteargă conturile și să le interzică accesul cu cont pe site(așa cum ar fi normal).

| Danişor a răspuns:

Eh... pare a fii tentant, dar nu am nimic de vanzare big grin

| TwiSt1997 a răspuns:

Reclama

| Ritsuko a răspuns:

NU, NU am vazut ce surprize ma asteapta.Am raspuns la intrebare, desi e reclama peste tot la tv, nu ai cum sa nu vezi decat daca iti scoti ochii.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatayou a răspuns:

Ma doare capul mereu cand aud de OLX laughing

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Da tentand asta daca ai ce vinde si trebuie si ditai' norocul ca sa castigi si daca nu stii sa conduci ce faci amanetezi masina

| anonim191 a răspuns:

Corect

| Floricikmov a răspuns:

Nu prea ma intereseaza, nu urmaresc des.

| Capi a răspuns:

Da este tentant dar iti dai seama ce noroc trebuie să ai.

| Pocahontas6 a răspuns:

Sigur...

| AleixD a răspuns:

Am aflat mereu fac reclama

| AlexandraDeeaAlle a răspuns:

Buna! e tare oferta happy si acuma depinde cum are noroc omu. si daca nu am nimic de vanzare tot degeaba este oferta happy
o zi buna tongue

| Eugen_Paul_Bodea_1998 a răspuns:

Da! La TV! Dar nu vreau să câștig pentru că n-am nimic de vânzare. tongue

| MilonDeMilion a răspuns:

Nimic de vanzare big grin