Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar fi misto pentru ca imi place frigul

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca intrebarea asta ar fi fost pusa cu 25-30 de ani in urma, as fi raspuns cu siguranta ca DAAA, dar astazi raspund NUUU categoric!
O zi buna tuturorhappy

| 愛日本 a răspuns:

Sunt foarte sensibilia la frig, deci cred ca nu.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.E prea frig.

| darrio2007 a răspuns:

Pe caldura asta, da.

Răspuns utilizator avertizat
| dannys a răspuns:

Nu categoric nu.Mai bine a-si petrece 20 de zile in africa la caldura si bronzat happy

| xXPsychO983 a răspuns:

No.
xD

| DenisIonut01 a răspuns:

Mi-ar placea ar fi o experienta unica desi nu imi place frigul si nu cred ca as rezista.

| Sofia08 a răspuns:

Si vara port sosete prin casa, si as purta si manusi doar ca nu le suport. Inghet aici ca e cald dar mai ales acolo...

| William a răspuns:

Dar tu ai vrea sa stai inchis in frigider 20 de ani?

| anaelena191 a răspuns (pentru William):

Nu as vrea s-au as merge la plimbare intr-un frigider nici gand happy

| romeo78 a răspuns:

O experienta interesant, captivanta. Frig? Ce este frigul de fapt? O teama, atat tot?
Eschimosii, cei din Siberia cum traiesc acolo?
Te obisnuiesti. Da oricand, as petrece, chiar mai mult de 20 de zile!

| AlexAleex a răspuns:

Da,mi-ar placea foarte mult laughing.

| BiuL a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

As dori dar sa am si posibilitatea sa aleg, si anume in functie de anotimp si de perioada din zi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar 21 de zile. Dacă (mai) rezist. : ))

| T0T a răspuns:

Da. Ar fi deosebit, o experiență unică care nu ar merita ratată.

| OldSoul a răspuns:

Sigur ca da.

| RainmakerX a răspuns:

As muri din lipsa telefonului si a tabletei inainte sa mor de frig. Oricum peisajul este unul superb.

| KillMePlease a răspuns:

Nu.
Am altele de facut

| KamaSutra a răspuns:

Nu pentru ca nu-mi place frigul

| PedoBarbie a răspuns:

Da. De ce nu?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,e visul meu de cand eram copil

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Wow
Pare foarte frumos, dar nu cred ca vreau sa merg in Antarctica, mai ales 20 de zile... E prea frig

| AtateaConditii a răspuns:

Da.

| Croampa a răspuns:

Prefer o viata in Norvegia! big grin

| RareşTPUro a răspuns:

As muri de frig.

| VibeTrix a răspuns:

Nu. Mai bine m-as duce in Irak

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cum sa nu! Daca vii si tu cu mine. Sau macar stai in frigider douazeci de zile, ca tot aia e.