| Suck a întrebat:

Ai vrea sa te mai nasti o data? Daca da, de ce?

16 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu, imi e de ajuns sa ma nasc odata in viata.

| Mayar a răspuns:

Nu,nu as vrea. As gandi atunci ca Iona rolling on the floor)

| syd2 a răspuns:

Cred ca da, din cauza ca am avut prea mult potential pe care l-am spurcat in fata pc-ului.

| VibeTrix a răspuns:

Da...Dar tot in familia mea..Pt ca am irosit viata degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate as fi avut o familie normala

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca problema ta e familia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

E putin spus. in afara de mama care am avut noroc sa fie cum fie, restul praf si pulbere

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Si totusi nu ai luat-o pe cai gresite, tot respectul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Pentru ca nu am avut prieteni cel mai probabil si am avut alta viata fata de altii si copilaria mea s-a dus de foarte mic ( adica maturizat de mic ). astia din ziua de azi care se strica o fac pentru ca au anturaje tampite, acolo inveti sa injuri sa bei fumezi droghezi sa iti bati joc de altul.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Ma bucue ca ti la valorile morale. Copii de azi sun tare aiuriți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Ce dracu faci treaz la ora asa?

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Beau o cafea si apoi merg la munca. Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reincarnare? De ce nu. Adica, nu se stie daca e adevarata dar orice e posibil.

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu, cum m-am nascut asa a fost decis sa fiu si e cea mai buna decizie.

Răspuns utilizator avertizat
| AleSmartGirl a răspuns:

As vrea sa ma mai nasc odata, dar sa am de la inceput mintea de acum laughing