| misu2010 a întrebat:

Am 2 metinuri trebuiesa ma las de un care metin cu servar privat sau metin care nu e privat e ro

Răspuns Câştigător
| © E m i ℓ y a răspuns:

Depinde acum si de ce server privat joci.De preferat ar fi sa joci pe unul care nu este romanesc, pentru ca nu se inchede peste 1 saptamana laughing. Eu zic sa te lasi de RO, pentru ca e o pierdere de timp.Stai ogramada sa cresti un nivel, pe cand pe privat cresti mai usor.Acum,tu alegi, care iti place mai mult.

5 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Lasa-te de privat. E facut probabil de un copchil de 13 ani care nu stie sa intretina un asemenea joc si peste cateva zile se va inchide. Pe cand metin2 ro e facut de niste profesionisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de mt ro. E foarte naspa! Eu am jucat mt ro dar m-am lasat de el, m-am apucat de privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu ati zic sa te lasi de metin2 ca e naspa am facut eu lv 43 si cand sa fac rib +9 a esuat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te laisi de metin 2 ro e cel mai tampit joc apucate de mt2 mondial e tare!