| Otto2014 a întrebat:

Am doua intrebari:n ce tara va doriti sa locuiti?
Ce tari ati vizitat?
Eu imi doresc sa locuiesc in Franta.
N-am iesit niciodata din tara.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Germania si Anglia imi sunt dragi, as vrea sa locuiesc acolo, dar nici SUA nu e departe de ele.

| Sofer a răspuns:

Daca s-ar putea as vrea sa stau in S.U.A sau Germania.

| Lawliet14 a răspuns:

In Romania.

| deeeaqq a răspuns:

Germania sau Norvegia.

Bulgaria şi Turcia.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai as sta tot aici in Romania aici sunt obisnuit, mi-ar placea sa vizitez alte tari Canada si Italia in special dar nu as pleca de aici definitiv si as incerca sa mai schimb ceva de aici pozitiv in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1Nu as vrea sa locuiesc in alta tara in afara de Romania! Sunt multumit de Romania asa cum este! Sunt roman adevarat si imi iubesc tara! Nu conteaza ca Franta este mai deosebita de Romania! Si in Franta daca mergi nu in orice loc o sa vezi frumusete...
2Pana in prezent nu am vizitat nici-o tara, dar urmeaza in aceasta vara sa vizitez:Elvetia, Ungaria, Spania si Olanda!
O zi buna!

| MistretulPufos a răspuns:

Eu vreau sa imi fac propria mea tara si apoi sa cuceresc lumea muahaha devil

| ksaoswh a răspuns:

Eu mi-as dori sa locuiesc din nou in Romania.