| PanaDeIdei69 a întrebat:

Am gasit un video care spune ca daca vad asta o sa mor in 7 zile misterios, este adevarat? (sunt doar curios)

7 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Daca era adevarat si eu eram moarta de mult laughing

| OldSoul a răspuns:

Tu ce crezi?
Normal ca nu e adevarat, asta doar daca nu cumva iti trece prin cap sa te sinucizi, aia ar putea fi o exeptie.

| Doub a răspuns:

Neahh.

| RainmakerX a răspuns:

Facaturi ordinare... rolling on the floor Si daca este adevarat atunci ce o sa faci?
Normal ca nu este adevarat.

| KamaSutra a răspuns:

Nu e adevarat!

| L1feDRAIN a răspuns:

Crezi in asa prostii? Logic ca nu, vrei sa spui ca daca arati videoul pisicii o sa moara peste 7 zile? rolling on the floor

| WarriorCat a răspuns:

Cum să fie adevărat așa ceva? Sunt doar făcături.