| RAY a întrebat:

Am incarcat contul pe metin la cineva si am dat sa se salveze datele de pe card nu stiam ca se va intampla si acum vad ca da clik si se poate folosi de card, cum pot sterge datele mele am acces la acel cont nu-i problema dar cum pot? am sunat la bcr ei spun sa imi blochez cardul si ca imi vor da altul dar eu nu vreau asa

dau funda urgent

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cel mai sigur este sa il blochezi si sa iti dea alt card. Si data viitoare, nu mai fa din astea!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Nu ca ea nu face de astea dar faza e ca cum naiba nu pot sa-mi sterg datele asa ceva nu inteleg cum e posibil