| vaporwave a întrebat:

Am nevoie de o persoana care ar putea sa imi traduca aceste replici:
http://i.imgur.com/xzjOrtc.png
oare m-a injurat?

multumesc

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Daca este Dante atunci poti sa consideri ca te-a injurat rolling on the floor E ca si cum i-ai spune unui strain "masina coliva mama" si omul care nu stie un gram de romana sa creada ca e injuratura.
Deci da, o poti considera jignire chiar daca nu este smug

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

De fapt nu era injurat, se traducea asa : Nu vorbi mult ca ma enervezi.

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Tu chiar crezi.

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

De fapt meritai sa te injur dar nu am facut asta asa ca multumeste-te te-am jelit.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Nu conteaza ce scrii, daca persoana aia nu intelege atunci se considera injuratura. Asa este considerat peste tot rolling on the floor Nu, nu credeam ca este injuratura ci un text anapoda ca s-o faci pe vapor sa creada ca e injuratura.

| syd2 a răspuns (pentru syd2):

Stop asta nu tine trebuia sa-ti raspund LOL

| vaporwave explică (pentru syd2):

ba da lui voiai
toti stim asta LOL

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

laughing daca tu spui