| Elenaeli22 a întrebat:

Am o intrebare
Care e baiatul/fata visurilor voastre? Adia cum sa arate, calitati...
Nu stiu daca e buna categoria.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi cere 5 luni de salariu ca sa fiu cu ea apoi nu ma lasa niciodata

Răspuns utilizator avertizat
| MaliciousDeath a răspuns:

Am un crush(daca se poate numi asa) pe Toby Regbo, in rolul lui Nemo din "Mr. Nobody". Atat pe aspectul fizic cat si pe personalitate. Poate asa te fac sa urmaresti si filmul.

| Ibrahimovic a răspuns:

Fata potrivita pentru mine este aceea care are cat mai multe lucruri in comun cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îu, nu-mi place să mă gândesc la aşa ceva, dar fieeee.
Deciiii, am două variante:
~să aibă ochii negri şi să fie brunet
~sau să aibă ochii albaştri şi părul castaniu

Calităţi...Mpăi dacă pot vorbi cu el fără să mă plictisesc e perfect --> asta ar însemna să avem hobby-uri comune.
Şi îmi plac chestiile sensibile şi romantice blushing
Şi totuşi, în momentul de faţă, matematica şi româna par a fi mai importante.

| Dante30 a răspuns (pentru anonim_4396):

In mod normal as raspunde ca tot omul dar vad un avatar cu anime asa ca hey there my anime fan fellow.
Si vizavi de intrebare, ca tot omul si eu am un ideal desi putin probabil sa il gasesc:
- sa aiba ochii negri/caprui, sa fiu satena/o idee brunetica sau blonduta cu ochi caprui si mor deja incet.
-sa aiba o anume stralucire in ochi,(stiu ca suna a prostie but... mai rar am vazut asta si pur si simplu love happened.)
-Sa aiba lucruri in comun cu mine, hobby-uri, muzica, gandire orice de la personalitate pana la gandire.
Sa fie tandra si sa stie cum sa se faca placuta/sexy fiindca sunt de parere ca toate femeile cu ghilimele de rigoare sunt sexy atat timp cat stiu sa isi scoata la inaintare atu-urile ca de gasit tot gasesc pe cineva ca de "Frumusetea sta in ochii privitorului".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dante30):

Heiheiheiiiiiiiii, ce anime-uri preferate ai? laughing :3

| Dante30 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gankutsuou, Cromartie high school, Great teacher onizuka, Golden boy, Hellsing Ultimate, Black Bullet, No game No life, Elfen Lied, tu? plus multe altele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dante30):

Hellsing Ultimate? xD
E preferatul meu.
Şi mi-au plăcut mult şi:
~Ao No Exorcist
~Brothers Conflict
~Vampire Knight
~Kuroshitsuji
~Occult Academy
~Bleach
~Watamote
~Deadman Wonderland
~Death Note

Şi da, pot să continui până mâineee laughing

Ce preferinţe muzicale ai? :3

| Dante30 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh *** uitasem de Deadman Wonderland badass mai ales opening-ul, Pai ca muzica sa iti faci o idee ar fi, si iti scriu cateva piese:
Three days grace someone who cares, Red release the panic, Kamelot my train of thoughts, Shiki dead sea ost, https://www.youtube.com/watch?v=sEqdvJmbuQI, si Grendel chemicals and circuitry, in general ascult rock, symphonic rock, clasica, instrumentala, industrial, aggrotech, si electro/psy trance. tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dante30):

Three Days Grace, aw :3
Preferata mea de la ei e Pain.

Păi şi eu ascult de obicei rock. Când sunt deprimată ascult metal...şi destul de rar rap sau dubstep.
Hihi, Metallica sau Iron Maiden? smug

| Dante30 a răspuns (pentru anonim_4396):

I apologize cand miss, But unfortunately my days of listening those have passed a long time ago, also may I add that I too listen rap rarely but a good rap song is Eminem No apologies, and Harp cord Demoni.OH WOW, Poets of the fall my deepest respect you, sleep, 15 min flame, where do we draw the line etc!

| Dante30 a răspuns (pentru Dante30):

*ki-nd* really TPU autocorect