| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Pot sa sterg intrebarile mele de pe TPU? Si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| machupicchu a răspuns:

Nu inteleg motivul ce te-a determinat sa doresti a sterge o intrebare a ta, scrisa anterior. Nu santem in concurenta cu nimeni, ne ajutam reciproc asa cum putem...
Daca exista un anumit grad de competitivitate, motivatia fiind castigarea unei "fundite", este benefic tuturor membrilor in egala masura si din toate punctele de vedere...
TPU este si cred ca va mai fi " locul unde poti pune ce intrebari vrei si locul unde sigur ti se va raspunde, in mod dezinteresat, poate si documentat, inteligent, amuzant, dojenitor uneori, etc. precum si locul unde nu-ti poate fi jena sa intrebi...sau sa raspunzi...
LOCUL UNDE POTI CASTIGA O FUNDITA, SAU POTI PIERDE NIMIC.

7 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Poti veni cu o explicatie ca nu mai are rost sa ti se raspunda la intrebare.

| RamonaMn a răspuns:

Contacteaz-o pe Raluca-adminul acestui site.

http://www.tpu.ro/contact

Succes!:)

| dyav0litza a răspuns:

Am intrebat o data cum sa fac sa ma intalnesc cu iubitul meu care era din alt oras iar acum nu mai conteaza pentru ca ne-am despartit.Intelegeti acum motivul? Si nu mai vreau sa primesk raspunsuri pentru cv ce nu mai are nici o sansa

| ionnik a răspuns:

Asta ma intreb si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sterge nici intrebarile si nici raspunsurile.
Totusi te poti adresa Ralucai sau adminilor poate rezolvi ceva.
In rest nu inteleg de ce vrei sa le stergi... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-le. poate ca si pe altii ii intereseaza rapunsul la acea intrebare, sau cel putin se mai documenteaza din raspunsurile pe care le-ai primit tuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie mesaj lui raluca si eu am apelet si gata ma tezolv