| yunnyaaa a întrebat:

Am parul ondulat, si vreau sa ma tund bob. dar nu foarte scurt.credeti ca mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| lolitagirl a răspuns:

Pei credd...ar trebui sa folosesti placa arata mai bine cand esti indreptata.big grin

| Irina117 a răspuns:

Bună! şi eu am părul ondulatbig grin
aşa vroiam şi eu...bob(multe fete aveau şi am crezut că e la moda, dar nu e chiar aşa)
dr nu m-am mai tuns bob.
mi-am filat părul şi e super fain aşa... şi nu am nevoie nici de placa. poate mai încolo. te sfătuiesc să ţi'l filezi şi să îl laşi aşa. că e fain... ţi'l poţi prinde şi in coadă dacă îţi este cald. dar îl laşi şi desfăcut.eu una aşa te'aş sfătui. acum depinde de decizia ta. faci cum vrei. dar pe urmă să nu îţi pară răusad

oricum baftă!

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de forma fetei.

| Rukhsandra a răspuns:

Daca ai parul' ondulat cred ca nu iti sta bine cu bob
Stiu pe cineva care are parul cret si e tunsa bob si i sta destul de aiureawinking

| cristina a răspuns:

Da doar daca te-ai indrepta zilnic cu placa si nu cred ca asta e un avantaj.
eu m-am indreptat cu placa timp de 3 ani continuu zi de zi si acum parul meu e dezastruos cu toate ca l-am tuns de atatea ori nu mai sta cum statea el inainte. si e firu foarte moale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu crd ca e foarte marfa... ce daca e ondulat sau cret? parul drept e ceva ce are toata lumea si "bobul drept"ca sa zc asalaughing e banal.cretz e altceva.asa ciufulit si tuns scurt eu zic ca e ft coolhappyam o prietena creata tunsa bob si e adorabila zici ca e papusa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiuthinking dar totusi cred ca mai bine te-ai tunde sau fila altfelwinking depinde si de forma fetei tale dar totusi... te-as sfatuii sa nu te tunzi asa sora mea are parul ondulat mai mult cretlaughing si atunci cand s-a tuns ii statea parul in kp km naspalaughing sper ca ti-am dat un sfat bun:X:*