| Rauldor a întrebat:

Am pus o poză cu mine pe facebook.La cunoştinţe o am bifată şi pe prima mea iubită, de acum 15 ani, care are acum nişte ani şi ea, vreo 35, eu avand 40.Problema mea este că a sheruit poza cu mine, a postat-o pe facebookul ei.Cum ar trebui să procedez, deoarece pe mine mă deranjează acest lucru.Dealtfel nu prea obişnuiesc să postez poze doar cu mine, mai mult împreună cu iubita mea pe facebook.Să-i spun direct?

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Stergi postarea sau o blochezi pe ea. Simplu! Facebook este o retea sociala, asa ca ti-ai asumat acest risc. sad

| Rauldor explică (pentru Admunssen):

Dacă şterg postarea, nu mai apare nici ei pe Facebook?

| Admunssen a răspuns (pentru Rauldor):

Desigur. Ea a distribuit-o doar. Daca dispare originea, dispare si distribuirea. Exista ricul ca ea sa o fi salvat si in atare conditii o poate posta. dar putin probabil.

| Rauldor explică (pentru Admunssen):

Aşa m-am gândit şi eu.Pentru ce-mi fac probleme. Oricum, mulţumesc.

9 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

nu eşti curios să aflii de ce ţi-a distribuit poza?

| Rauldor explică (pentru KillMePlease):

Tu ce crezi, de ce?

| KillMePlease a răspuns (pentru Rauldor):

habar n-am
n-o cunosc, nu ştiu ce are-n cap

| Drolja a răspuns (pentru Rauldor):

Arăţi măcar pe jumate ca ăla din avatarul tău?

| Rauldor explică:

Păi acela este actor, nu am cum să arăt ca el, îţi dai seama.Ce pot spune,... poate.În fine, eu arăt..ca mine.

| Drolja a răspuns (pentru Rauldor):

Aha, mă gândeam eu.