| Bionicle a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ce stiti voi despre chirie

7 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Stiu ca e scumpalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O platesti, in caz contrat esti dat afara.

| ubox7007 a răspuns:

O platesti lunar, poate fluctua, poate fi impartita cu inca un coleg de camera si este bine sa o dai la timp.

| Bionicle explică (pentru ubox7007):

Si cui trebuie sa ii dai banii ca sa stai in chirie?

| ubox7007 a răspuns (pentru Bionicle):

Propietarului. Propietarul este cel cu care te intelegi cat, in ce valuta, cand vei da chiria pentru a sta in imobilul/spatiul/terenul pe care il inchiriezi. Ca sa inchiriezi ceva trebuie sa cazi la intelegere cu propietarul acesteia.

| Bionicle explică (pentru ubox7007):

Proprietarul blocului? Daca este un loc in chirie la un bloc, aceasta apartine propritarului blocului, nu?

| ubox7007 a răspuns (pentru Bionicle):

Propietarul a ceea ce vrei sa inchiriezi e propietarul a ceea ce vrei sa inchiriezi...