| K0zmyn a întrebat:

Am vazut pe wiki urmatorul mesaj : La data de 13 Aprilie 2015 fostele canale Fox Kids si Jetix se vor redeschide si vor inlocui canalele Disney Channel si Disney Junior. Disney Junior devine Fox Kids 13 Aprilie 2015 Disney Channel devine Jetix 13 Aprilie 2015 este adevarat?

4 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Asa...Si ce daca ai vazut acel mesaj?
Daca s-ar intampla asta, cu ce ti-ar schimba tie viata?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevărat, sunt doar baliverne.
Dar ar fi foarte mișto să se întâmple asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este credibil. Este o afirmatie fara sursa citata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate este greu de urmarit validitatea datelor la fiecare articol pe wiki.