| anonim_4396 a întrebat:

Am visat intr-o zi ca, cineva mi-a facut obiectie asupra unui lucru, iar a doua zi dimineata s-a intamplat!
Deasemenea am visat odata ca medicii prevazusera ca fac infarct in nu stiu cate zile(doamne fereste...visuri.nu cred ca se prevede asa ceva), si decisesera sa ma ucida ei ca sa nu mai mor eu de la infarct!

Imi este teama, credeti ca se poate intampla? Stiti cazuri?

2 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Eu una nu cred in vise
1 e pacat
2 nu sunt adevarte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate la primul vis ai avut un sentiment de deja vu sau poate chiar ai visat dar asta nu inseamna ca se vor indeplini toate visele.
Poate ai fost stresata pe tema asta si in timpul somnului subconstientul a "lucrat" improtriva ta.
Probabil daca am sta sa analizam toate visele am gasi un sambure de adevar dar asta pentru ca le interpretam in asa fel incat sa ajungem la rezultatul intamplat a 2-a zi, a 3-a zi...