| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea cineva sa imi spune ce telefooane au majoritatea celebritatilor si care ce telefon are daca stie? stiu ca e o intrebare stupida dar ma plictisesc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Majoritatea am vazut ca au Iphone. 6/6s sau 7 in viitor presupun.

| RAY a răspuns:

Iphone pentru ca ei sunt platiti sa le arate in public

| Δna a răspuns:

Iphone 6s/Samsung galaxy S6. iphone 5s. cam aceste telefoane le folosesc majoritatea dintre ei.

| xMentalistul a răspuns:

Marea parte a celebritatilor folosesc iPhone caci sunt platiti sa faca publicitate la el. Sper ca am fost de folos happy