| Ally a întrebat:

Argumentati afirmatia:"Ceea ce a fost cladit cu iubire, nu poate fi doborat niciodata" [despre puterea iubirii]...Ms!

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din punctul meu de vedere aceasta afirmatie... (continua)
In primul rand... (continua)
In al doilea rand... (continua)
In al treilea rand... (continua)
In concluzie... (continua)

Felicitari... ti-ai facut tema si asta de una singura. happy

| 4b a răspuns:

Atunci cand pui suflet in ceea ce faci, nici un obstacol nu poate sa-ti stea in cale...stau prost la textele argumentative insa concluzia, ti-am spus-ohappy

| bogdan74688 a răspuns:

Aceasta afirmatie " [...] " ne aduce in vedere eternitatea sentimentului, si puterea sa in fata timpului si amenintarilor ce apar pe aprcurs; ceea ce a fost cladit cu dragoste/ iubire este imposibil de distrus.

Incearca sa dezvolti asta happy e o idee.

| Ally explică:

Dalaughing asta stiam si eu:d

| Ally explică:

Dati-mi o idee ca nu stiu ce sa scriu ca nu-mi vine nimic in minte pentru 15 randuri... putin ajutor va rog!

| Ally explică:

Ok,mersi mult!

| gheaimon a răspuns:

Tu ce exemplu ai dat pentruaceasta argumentare?