| stefanb39 a întrebat:

As vre si eu un program de spart parole la orice mess, metin, facebook si multe altele plz am nevoie repede plz

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu exista asa ceva, nu sunt la indemana oricui.Si noi nu suntem hackrei.Sa iti mai zic ca nu este legal?

| KlaudyaAddha a răspuns:

In primul rand, este INEGAL, in al doilea rand, NU EXISTA ASA CEVA, si daca inceci sa spargi parole inseamna ca esti nesimtit/a. Esti cumva hacker? Inceteaza sa mai cauti si fa-ti profil propriu, si lasa-ti prietenii cu intimitatea lor!

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Pentru Messenger : Nu exista
Metin2 : Exista
Facebook : Nu exista
Hi5 : este o metoda prin e-mail

La ce ai nevoie? Sa te dai mare smecher ca " stii " sa " spargi " parole?

| Smile_8528 a răspuns:

Nu exista programe de spart parole!

| nobilul a răspuns:

Cheat engine si vezi cum se foloseste pe youtube fundita plz

| nobilul a răspuns:

Cheat engine si vezi cum se foloseste pe youtube Declară răspunsul câştigător plz