| Balaclava a întrebat:

Ati renunta la relatia cu cineva in pofida faptului ca va face sa radeti ca nimeni altul/alta? Este simtul umorului o piedica in planul de a va desparti de acea persoana?

22 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea, depinde si care e motivul despartirii

| RAY a răspuns:

Nu stim sa apreciem pana nu pierdem ce avem, renuntam prea usor la multe, apoi plangem ca numai avem nimic doar lacrimi si suferinte

| Suck a răspuns:

Simtul umorului este foarte importantant dar nu atat de important incat sa devina o piedica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa cred. A face pe cineva sa rada mi-e tot una cu a face pe cineva sa se simta bine si e greu sa renunti la cineva care te face sa te simti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de ce sa fie o piedica. Cred ca o relatie inseamna mai mult decat atat.
Nu cred ca poti sa intri intr-o relatie cu cineva doar pentru ca respectivul / respectiva te face sa razi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah... Vrei sa te împaci cu "domnu" înapoi? Ce draguuut. ^_^
Psssss: Acum e rândul să-i dai tu cu flit.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu despre cine vorbesti.
vreau sa ma impac cu tiganoiul ala de pe youtube.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Btw, nu stiu ce ai visat tu dar mie nu-mi da nimeni cu flit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Eh, da-ti in petic in continuare.
Mi-ai stricat si ultima parere proasta pe care o aveam despre tine.
Acum au ramas numai foarte proaste si extrem de proaste.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Oh stop it you.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Si nu stiu de ce are lumea mereu impresia ca intrebarile mele s-ar referi la mine. eu pun intrebari de curiozitate, sunt o fire curioasa, sa vad cum gandesc si altii.
de exemplu, in intrebarea asta am fost inspirata de divortul de Jim Carrey.
nu stiu cine ar divorta de omul ala, indiferent de motive.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Ba ar fi motive destule, iar umorul lui e oricum pentru maimutoi oligofreni.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Da, de aia mi-ai zis sa-ti recomand filme cu el.
stiu ca ai vazut I love you Phillip Morris, si stiu ca ti-a placut, asa ca mai ****.

| Balaclava explică (pentru Balaclava):

Shut za fuc up*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Serios? Cand am zis?
Din ce am vazut, mi-au placut Yes Man, Bruce Almighty, Eternal Sunshine of za...asa, Mr. Popper's Penguins, in The Mask, fireste, apoi in Number 23. Asta mai mult pentru ca mi-au placut filmele in sine.

Asa, filmul lui amprenta cred ca e Dumb and Dumber sau poate The Mask.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

laughing deci tu ai insirat aici aproape toate filmele sale care ti-au placut...si spui ca umorul sau e pentru maimutoi oligofreni.
nu ma fa atata laba la poza mea cu parul pubian, ca dai in benga.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Pai ti-am aratat ca vorbeam in cunostinta de cauza, duuuh!
Nu faceam afirmatii nefondate. Daca nu vedeam majoritatea filmelor lui nu vad de ce mi-as mai fi dat cu parerea.
Da, filmele au fost relativ ok, unele chiar foarte bune (cel cu Kate Winslet), in rest in tot ceea ce priveste umorul lui caracteristic, mi-am zis deja parerea.
Si, din nou, repet, sa fii un umorist (chiar un actor important) nu e suficient pentru a avea o relatie (chiar viata) buna.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Deci ai aratat ca ai vorbit in cunostinta de cauza considerandu-te un maimutoi oligofren.
tine-o tot asa.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Si ca sa te citez...te sustiiin "^_^"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Ma refer evident la fanii Jim Carrey care il supraapreciaza pentru umorul imbatabil, tu fiind un exemplu pur.
Au fost si sunt multi actori mai buni decat el in termeni de comedie sau acting.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Lasa, nu mai incerca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Umorul lui caracteristic = strambaturi, maimutareli, miscari bruste si face pe prostul. Deci maimutoi oligofren apreciat de alti maimutoi.