| Luluelle a întrebat:

Ati simtit cutremurul? A fost de 5, 6?

Răspuns Câştigător
| OnHold a răspuns:

Pe la etajul 3, la mine, a fost cam de 7 grade...
Eu am inteles ca e posibil sa fie o replica-doua, dar din alea mici, de vreo 2 grade...
In fine, nu ne lasa Dumnezeu.Ne-a scapat el de Ponta, ne scapa si din asta...

7 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Din pacate nu, aveam alte preocupari dar sper ca urmatorul sa fie ultimul!

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

| Ibrahimovic a răspuns:

La mine in oras s-a simtit, si cica destul de intens. Multi dintre colegii mei au simtit, eu nu. Ma uitam la meci..eram atat de concentrat incat nu am simtit nimic. laughing)

| epurasu a răspuns:

La mine nu s-a simtit! locuiesc in nord-vestul tarii.

| piticelm a răspuns:

Asta este intrebarea zilei.Nu cred ca a fost cineva care nu a simtit.

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

5,8 (cum sa nu.l simti? )

| Luluelle explică:

Si la mine s-a simtit. Aproape toti vecini au iesit. S-a anuntat la televizor ca va fi unul mai mare

| OnHold a răspuns (pentru Luluelle):

Pe la etajul 3, la mine, a fost cam de 7 grade...
Eu am inteles ca e posibil sa fie o replica-doua, dar din alea mici, de vreo 2 grade...
In fine, nu ne lasa Dumnezeu.Ne-a scapat el de Ponta, ne scapa si din asta...